Mc Moni's / Green Tech / North Herastrau/ Fortius Olimpia

Adresa: Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1 / Green Tech: Strada Mures, nr 4 / North Herastrau: Soseaua Nordului, nr. 7-9. , Sector: Bucuresti
Telefon:Mc Moni's: 0722 335 418 / Green Tech: 0749 338 299 / North Herastrau: 0762 339 717 sau 0752 097 099
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Premii indiferent de taxa:

Locul 1: medalie mare;

Locul 2: medalie. 

Premii in functie de taxa:


1. Taxa de 130 - arbitru si statistica la fiecare meci + cazare oriunde in Romania oricand, oricate nopti (singura conditie e sa nu depaseasca 300 de lei) sau voucher de 300 de lei Head/Wilson;
2. Taxa de 90 - cazare oriunde in Romania oricand, oricate nopti (singura conditie e sa nu depaseasca 300 de lei) sau voucher de 300 de lei Head/Wilson;
3. Taxa de 80 - fiecare victorie va fi premiata cu un voucher Head/Wilson de 70 de lei. 
4. Taxa de 78 -  arbitru si statisica la fiecare meci;
5. Taxa de 39 - meciurile nu sunt arbitrate, iar premiile constau in medalii. 

Legat de disponibilitatea de joc in weekend, va rugam ca in cazul in care puteti juca in weekend sa alegeti minim 4 ore de disponibilitate, ideal mai mult, astfel incat sa ne usurati munca de programare/potrivire a disponibilitatilor jucatorilor. Orele declarate sunt de incepere a meciului. 
 
La toate nivelurile se va juca cu mingi noi. Tabloul este eliminatoriu. 

Inscrierile se vor inchide miercuri la pranz, iar tablourile vor fi afisate joi seara. 


 


                                
 (1) Scinteia Gabriel                              
       
06-11 Sambata 14:00
Mc Moni's   
6-2 4-6 6-4
(1) Scinteia Gabriel
                        
 Florin Tat                              
             
09-11 Marti 21:00
North Herastrau   
3-6 6-4 6-4
Dulea Vlad
                  
 Dulea Vlad                              
       
07-11 Duminica nu inainte de 16:00
Green Tech   
6-4 6-1
Dulea Vlad
                        
 Vatasescu Adrian                              
                   
12-11 Vineri 21:00
North Herastrau   
6-2 6-4
Dulea Vlad
            
 (4) Ionut Alexe                              
       
05-11 Vineri 21:00
Mc Moni's   
6-1 6-2
(4) Ionut Alexe
                        
 Adrian Georgescu                              
             
07-11 Duminica nu inainte de 17:00
Mc Moni's   
6-1 6-2
(4) Ionut Alexe
                  
 Serban Beldie                              
       
06-11 Sambata nu inainte de 19:00
Green Tech   
6-7 6-2 6-3
Serban Beldie
                        
 Robert Chirila                       
22-11 Luni 21:00
Mc Moni's   
6-1 6-3
Dulea Vlad
      
                                
 (2) Radu Nastase                              
       
08-11 Luni 21:00
North Herastrau   
6-2 6-1
(2) Radu Nastase
                        
 Cocan Alexandru                              
             
10-11 Miercuri 21:00
North Herastrau   
7-5 6-7 7-6
(2) Radu Nastase
                  
 Mirel Iancu                              
       
06-11 Sambata nu inainte de 19:00
Mc Moni's   
6-4 7-6
Mirel Iancu
                        
 Palagheanu Andrei                              
                   
19-11 Vineri 20:00
North Herastrau   
7-5 7-5
(2) Radu Nastase
            
 (3) Catalin Mititelu                              
       
06-11 Sambata 13:00
Green Tech   
6-2 6-2
(3) Catalin Mititelu
                        
 Mihai Atanasoaei                              
             
07-11 Duminica 14:00
Green Tech   
6-4 6-2
Manea Alex Constantin
                  
 Manea Alex Constantin                              
       
06-11 Sambata nu inainte de 18:00
Mc Moni's   
6-1 6-2
Manea Alex Constantin
                        
 Florea Serban Radu