Mc Moni's / Green Tech / North Herastrau/ Fortius Olimpia

Adresa: Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1 / Green Tech: Strada Mures, nr 4 / North Herastrau: Soseaua Nordului, nr. 7-9. , Sector: Bucuresti
Telefon:Mc Moni's: 0722 335 418 / Green Tech: 0749 338 299 / North Herastrau: 0762 339 717 sau 0752 097 099
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Premii indiferent de taxa:

Locul 1: medalie mare;

Locul 2: medalie. 

Premii in functie de taxa:


1. Taxa de 130 - arbitru si statistica la fiecare meci + cazare oriunde in Romania oricand, oricate nopti (singura conditie e sa nu depaseasca 300 de lei) sau voucher de 300 de lei Head/Wilson;
2. Taxa de 90 - cazare oriunde in Romania oricand, oricate nopti (singura conditie e sa nu depaseasca 300 de lei) sau voucher de 300 de lei Head/Wilson;
3. Taxa de 78 -  arbitru si statisica la fiecare meci;
4. Taxa de 39 - meciurile nu sunt arbitrate, iar premiile constau in medalii. 
 

La toate nivelurile se va juca cu mingi noi. Tabloul este eliminatoriu. 

Inscrierile se vor inchide joi la pranz, iar tablourile vor fi afisate joi seara. 


 


                                                  
                                                  
         (1) Cotruta Gabriel                                        
                                                  
                 
31-10 Duminica nu inainte de 20:00
Green Tech   
6-2 6-1
(1) Cotruta Gabriel
                                
 Catalin Andrei                                                
         
30-10 Sambata 14:00
Mc Moni's   
7-5 6-2
Catalin Andrei
                                        
 Stefan Stoian                                                
                         
02-11 Marti 21:00
Mc Moni's   
6-7 1-0 ab
Eugen Cojanu
                        
                                                  
         Eugen Cojanu                                        
                                                  
                 
01-11 Luni 21:00
Mc Moni's   
4-6 6-1 6-4
Eugen Cojanu
                                
                                                  
         Vijelie Sorin Eugen                                        
                                                  
                                 
08-11 Luni 12:00
Mc Moni's   
7-6 6-2
Eugen Cojanu
                
                                                  
         (4) Raduica Silviu                                        
                                                  
                 
30-10 Sambata 20:00
Mc Moni's   
6-1 7-5
(4) Raduica Silviu
                                
                                                  
         Cristian Balan                                        
                                                  
                         
31-10 Duminica nu inainte de 14:00
Mc Moni's   
6-2 6-2
(4) Raduica Silviu
                        
                                                  
         Catalin Florea                                        
                                                  
                 
30-10 Sambata nu inainte de 18:00
Mc Moni's   
5-7 6-2 4-1 ab
Iulian - Alexandru Iacoboaei
                                
                                                  
         Iulian - Alexandru Iacoboaei                                        
                                         
11-11 Joi 21:00
North Herastrau   
6-1 6-1
Laios Daniel Vlad
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalin Serbanescu                                        
                                                  
                 
31-10 Duminica nu inainte de 20:00
Mc Moni's   
2-6 6-3 6-4
Laios Daniel Vlad
                                
 Mircea Netea                                                
         
30-10 Sambata 20:00
Mc Moni's   
6-2 6-4
Laios Daniel Vlad
                                        
 Laios Daniel Vlad                                                
                         
02-11 Marti 22:00
North Herastrau   
6-2 6-0
Laios Daniel Vlad
                        
                                                  
         Costin Motoroi                                        
                                                  
                 
01-11 Luni 21:30
Green Tech   
7-6 6-0
Costin Motoroi
                                
                                                  
         Razvan Bratu                                        
                                                  
                                 
04-11 Joi 22:00   
6-2 3-6 6-4
Laios Daniel Vlad
                
                                                  
         (3) Silviu Mirea                                        
                                                  
                 
01-11 Luni 21:00
North Herastrau   
6-3 3-6 6-2
Victor Iacob
                                
                                                  
         Victor Iacob                                        
                                                  
                         
02-11 Marti 21:30
North Herastrau   
4-6 6-2 6-3
Victor Iacob
                        
                                                  
         Gabriel Marcu                                        
                                                  
                 
01-11 Luni 21:00
North Herastrau   
7-6 3-6 7-5
Gabriel Marcu
                                
                                                  
         Podeanu Andrei