Mc Moni's / Green Tech / North Herastrau/ Fortius Olimpia

Adresa: Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1 / Green Tech: Strada Mures, nr 4 / North Herastrau: Soseaua Nordului, nr. 7-9. , Sector: Bucuresti
Telefon:Mc Moni's: 0722 335 418 / Green Tech: 0749 338 299 / North Herastrau: 0762 339 717 sau 0752 097 099
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Premii indiferent de taxa:

Locul 1: medalie mare;

Locul 2: medalie. 

Premii in functie de taxa:


1. Taxa de 130 - arbitru si statistica la fiecare meci + cazare oriunde in Romania oricand, oricate nopti (singura conditie e sa nu depaseasca 300 de lei) sau voucher de 300 de lei Head/Wilson;
2. Taxa de 90 - cazare oriunde in Romania oricand, oricate nopti (singura conditie e sa nu depaseasca 300 de lei) sau voucher de 300 de lei Head/Wilson;
3. Taxa de 78 -  arbitru si statisica la fiecare meci;
4. Taxa de 39 - meciurile nu sunt arbitrate, iar premiile constau in medalii. 
 

La toate nivelurile se va juca cu mingi noi. Tabloul este eliminatoriu. 

Inscrierile se vor inchide joi la pranz, iar tablourile vor fi afisate joi seara. 


 


                                                  
 (1) Mateescu Mirel                                                
         
01-11 Luni 21:00
Green Tech   
6-2 4-6 6-4
Costin Chiriac
                                        
 Costin Chiriac                                                
                 
03-11 Miercuri 21:00
North Herastrau
6-3 1-6 7-5
Bogdan Petre
                                
 Constantin Avram                                                
         
01-11 Luni 21:30
Mc Moni's   
7-5 6-4
Bogdan Petre
                                        
 Bogdan Petre                                                
                         
05-11 Vineri 21:00
North Herastrau
7-5 6-2
Daniel Lapadat
                        
 (8) Daniel Popovici                                                
         
01-11 Luni 21:00
North Herastrau   
6-3 7-5
(8) Daniel Popovici
                                        
 Traian Rotariu                                                
                 
04-11 Joi 21:00
North Herastrau
6-3 6-1
Daniel Lapadat
                                
 Marian Constantinescu                                                
         
02-11 Marti 21:00
North Herastrau
6-4 7-5
Daniel Lapadat
                                        
 Daniel Lapadat                                                
                                 
06-11 Sambata 20:00
Fortius Olimpia   
4-6 6-4 6-4
(4) Smarandache Crina
                
 (4) Smarandache Crina                                                
         
30-10 Sambata nu inainte de 16:00
Mc Moni's   
6-3 3-6 6-2
(4) Smarandache Crina
                                        
 Burcin Valentin                                                
                 
31-10 Duminica nu inainte de 18:00
Mc Moni's   
6-3 4-6 6-3
(4) Smarandache Crina
                                
 Bota Cristian                                                
         
30-10 Sambata nu inainte de 18:00
Mc Moni's   
7-6 6-4
Scinteia Gabriel
                                        
 Scinteia Gabriel                                                
                         
04-11 Joi 21:00
North Herastrau   
7-6 3-6 7-5
(4) Smarandache Crina
                        
 (5) Sutu Florian                                                
         
02-11 Marti 22:00
North Herastrau   
6-0 6-4
(5) Sutu Florian
                                        
 Barbu Valentin                                                
                 
03-11 Miercuri 21:00
North Herastrau   
6-3 1-1
(5) Sutu Florian
                                
 Mircea Trocaru                                                
         
30-10 Sambata nu inainte de 20:00
Green Tech   
6-4 6-3
Mircea Trocaru
                                        
 Alexandru Doru Arsu                                       
15-11 Luni 12:00
North Herastrau   
6-2 6-2
Petre Adrian
        
                                                  
 (2) Costea Noni                                                
         
30-10 Sambata 14:00
Mc Moni's   
6-3 2-6 6-3
(2) Costea Noni
                                        
 Vlad Sabadus                                                
                 
31-10 Duminica nu inainte de 18:00
Green Tech   
6-4 6-1
Costin Neagoe
                                
 Costa Santea                                                
         
30-10 Sambata nu inainte de 19:00
Green Tech   
WO
Costin Neagoe
                                        
 Costin Neagoe                                                
                         
05-11 Vineri 21:00
Mc Moni's   
6-3 6-3
Costin Neagoe
                        
 (7) Valentin Ionita                                                
         
31-10 Duminica nu inainte de 16:00
Green Tech   
4-6 7-6 7-5
Zorzoliu Radu Stefan
                                        
 Zorzoliu Radu Stefan                                                
                 
03-11 Miercuri 21:30
North Herastrau
6-3 7-6
Zorzoliu Radu Stefan
                                
 Catalin Rotaru                                                
         
31-10 Duminica nu inainte de 18:00
Green Tech   
4-6 2-6 ab
Catalin Rotaru
                                        
 Constantin Ciocirlan                                                
                                 
11-11 Joi 21:00
Mc Moni's   
7-5 6-4
Petre Adrian
                
 (3) Vasilache Tiberiu                                                
         
31-10 Duminica nu inainte de 18:00
Mc Moni's   
6-3 2-6 6-4
(3) Vasilache Tiberiu
                                        
 Poparlan Catalin                                                
                 
03-11 Miercuri 21:00
Mc Moni's   
7-6 2-6 6-3
(3) Vasilache Tiberiu
                                
 Marius Anton                                                
         
31-10 Duminica nu inainte de 20:00
Mc Moni's   
6-7 7-6 6-3
Costin Brasoveanu
                                        
 Costin Brasoveanu                                                
                         
04-11 Joi 21:30
North Herastrau   
6-2 6-3
Petre Adrian
                        
 (6) Badarau Sorin                                                
         
31-10 Duminica nu inainte de 20:00
Mc Moni's   
6-2 6-1
Petre Adrian
                                        
 Petre Adrian                                                
                 
02-11 Marti 20:00
Green Tech   
6-4 6-4
Petre Adrian
                                
 Bogdan Popescu                                                
         
31-10 Duminica 12:00
Mc Moni's   
4-6 5-7 ab
Bogdan Popescu
                                        
 Sirbu Marian