Mc Moni's / Green Tech / North Herastrau/ Fortius Olimpia

Adresa: Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1 / Green Tech: Strada Mures, nr 4 / North Herastrau: Soseaua Nordului, nr. 7-9. , Sector: Bucuresti
Telefon:Mc Moni's: 0722 335 418 / Green Tech: 0749 338 299 / North Herastrau: 0762 339 717 sau 0752 097 099
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Premii indiferent de taxa:

Locul 1: medalie mare;

Locul 2: medalie. 

Premii in functie de taxa:


1. Taxa de 130 - arbitru si statistica la fiecare meci + cazare oriunde in Romania oricand, oricate nopti (singura conditie e sa nu depaseasca 300 de lei) sau voucher de 300 de lei Head/Wilson;
2. Taxa de 90 - cazare oriunde in Romania oricand, oricate nopti (singura conditie e sa nu depaseasca 300 de lei) sau voucher de 300 de lei Head/Wilson;
3. Taxa de 78 -  arbitru si statisica la fiecare meci;
4. Taxa de 39 - meciurile nu sunt arbitrate, iar premiile constau in medalii. 
 

La toate nivelurile se va juca cu mingi noi. Tabloul este eliminatoriu. 

Inscrierile se vor inchide joi la pranz, iar tablourile vor fi afisate joi seara. 


 


                                                  
                                                  
         (1) Sandu Walter                                        
                                                  
                 
31-10 Duminica nu inainte de 20:00
Green Tech   
6-7 6-0 6-4
Rotariu Alexandru
                                
 Rotariu Alexandru                                                
         
30-10 Sambata nu inainte de 20:00
Mc Moni's   
6-0 6-1
Rotariu Alexandru
                                        
 Andreea Popa                                                
                         
03-11 Miercuri 21:00
North Herastrau   
6-1 6-3
Rotariu Alexandru
                        
                                                  
         Ruxandra Cojanu                                        
                                                  
                 
02-11 Marti 21:00
North Herastrau   
6-7 6-0 7-5
Ruxandra Cojanu
                                
                                                  
         Cosmin Sipos                                        
                                                  
                                 
04-11 Joi 20:30
Mc Moni's   
6-4 6-2
Rotariu Alexandru
                
                                                  
         (4) Rotariu Lucian                                        
                                                  
                 
30-10 Sambata nu inainte de 16:00
Mc Moni's   
6-2 6-3
(4) Rotariu Lucian
                                
                                                  
         DOMNITEANU DAN                                        
                                                  
                         
31-10 Duminica nu inainte de 16:00
Mc Moni's   
6-3 7-6
(4) Rotariu Lucian
                        
                                                  
         Andrei Tatu                                        
                                                  
                 
30-10 Sambata nu inainte de 21:00
Green Tech   
6-1 6-2
Andrei Tatu
                                
                                                  
         Matei Cosma                                        
                                         
10-11 Miercuri 21:00
North Herastrau   
6-2 6-0
Rotariu Alexandru
        
                                                  
                                                  
         (2) Razvan Petru Scripcaru                                        
                                                  
                 
31-10 Duminica 14:00
Mc Moni's   
6-3 6-1
(2) Razvan Petru Scripcaru
                                
 Dumitrescu Laurentiu                                                
         
30-10 Sambata 14:00
Mc Moni's   
WO
Dumitrescu Laurentiu
                                        
 Balan Roxana                                                
                         
01-11 Luni 21:00
North Herastrau   
7-5 6-4
Fratila Mihai
                        
                                                  
         Dan-Oliver Staicu                                        
                                                  
                 
29-10 Vineri 21:00
Mc Moni's   
6-3 6-3
Fratila Mihai
                                
                                                  
         Fratila Mihai                                        
                                                  
                                 
07-11 Duminica nu inainte de 18:00
Mc Moni's   
6-1 7-6
Fratila Mihai
                
                                                  
         (3) Valentin Mantu                                        
                                                  
                 
02-11 Marti 21:30
Mc Moni's   
7-6 6-2
Tatulescu Alexandru
                                
 Tatulescu Alexandru                                                
         
31-10 Duminica 12:00
Mc Moni's   
6-3 6-2
Tatulescu Alexandru
                                        
 Sofia Cotruta                                                
                         
04-11 Joi 21:00
North Herastrau   
6-3 6-2
Tatulescu Alexandru
                        
                                                  
         Marius Raducanu                                        
                                                  
                 
02-11 Marti 20:30
North Herastrau   
6-2 6-2
Palagheanu Andrei
                                
                                                  
         Palagheanu Andrei