DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Scinteia Gabriel2-02-013-8
Marcu Bucur Lavinia Florinda1-12-324-25
Cosmin Gurau0-21-212-16
Marcu Bucur Lavinia Florinda     4-6 6-4 6-2
          30-03 Sambata nu inainte de 18:00, DINAMO
Cosmin Gurau
Cosmin Gurau     WO
          31-03 Duminica 12:30, DINAMO
(1)Scinteia Gabriel
(1)Scinteia Gabriel     7-5 6-3
          29-03 Vineri 20:30, DINAMO
Marcu Bucur Lavinia Florinda
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Sorin Berechet2-04-130-20
Catalin Rotaru1-12-217-20
Bogdan Chirvase0-20-310-17
Catalin Rotaru     1-6 7-6 4-6
          30-03 Sambata nu inainte de 19:00, DINAMO
Sorin Berechet
Sorin Berechet     6-4 6-4
          31-03 Duminica nu inainte de 14:00, DINAMO
(2)Bogdan Chirvase
(2)Bogdan Chirvase     2-5 ab
          27-03 Miercuri 21:30, ARCUL DE TRIUMF
Catalin Rotaru
Green Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Bosoanca Catalin2-04-128-20
Mihai Cristu1-13-226-22
Serban Barbu0-20-412-24
Bosoanca Catalin     6-2 6-4
          27-03 Miercuri 20:30, DINAMO
Serban Barbu
Serban Barbu     3-6 3-6
          29-03 Vineri 19:30, DINAMO
(3)Mihai Cristu
(3)Mihai Cristu     4-6 6-4 4-6
          30-03 Sambata nu inainte de 21:00, DINAMO
Bosoanca Catalin
Yellow Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Cismileanu Ovidiu2-02-013-6
Cornacel Ion1-12-218-18
Adumitresei Alexandru0-20-25-12
Cornacel Ion 6-3 6-2
          29-03 Vineri 21:30, ARCUL DE TRIUMF
Adumitresei Alexandru
Adumitresei Alexandru WO
          28-03 Joi 21:00, TRACIA
(4)Cismileanu Ovidiu
(4)Cismileanu Ovidiu 7-5 6-1
          31-03 Duminica nu inainte de 16:00, DINAMO
Cornacel Ion