DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: voucher de 100 de lei Tecnifibre ( doar pentru tablourile de minim 8 jucatori si utilizabil doar pentru produsele care nu sunt in promotie) + cupa. Pentru a beneficia de voucher e suficient sa le spuneti ca ati castigat un voucher la noi cand comandati online aici: https://tecni-tenis.ro/
Locul 2: medalie

In plus, castigatorul acestui turneu va putea participa in perioada 9-25 mai 2019 la un turneu final alaturi de ceilalti 23 de castigatori ai etapelor din serie. Cei 24 de jucatori vor fi impartiti in grupe de cate 4 jucatori si vor juca fiecare cu fiecare urmand ca cei mai buni 2 din fiecare grupa plus cei mai buni 4 ocupanti ai locului 3 din cele 6 grupe sa joace apoi pe un tablou eliminatoriu de 16 jucatori.

Castigatorul turneului final va primi ca premiu o excursie la Roma Foro Italico 2020 sau la Londra Nitto ATP Finals 2020 ( cazare, avion si intrare la meciuri intr-o anumita zi). Cei ce nu vor sa mearga intr-o astfel de excursie pot opta pentru 900 de lei in cosul virtual sau pentru un voucher Tecnifibre in valoare de 900 de lei. care va putea fi utilizat pe site-ul www.tecni-tenis.ro.

Excursia nu e transferabila unei alte persoane. Nu se pot oferi bani cash ca premiu.  Va fi arbitru de tronson la acest turneu final, nu arbitru de scaun. 

Locul 2 la acest turneu final va castiga un abonament de 10 sedinte de kinetoterapie la clinica CentroKinetic. 

Aceste premii sunt valabile pentru minim 8 jucatori inscrisi. Pentru 7 sau 6 jucatori premiile vor fi:

 
Premii pentru tablou de 7 jucatori:


Locul 1: voucher Tecnifibre (https://tecni-tenis.ro/de 500 de lei / jucator sau 500 de lei in cos + cupe;
Locul 2: 2 seturi de mingi Dunlop Fort All Court / echipa + medalii. 

Premii pentru tablou de 6 jucatori:
 
Locul 1: voucher Tecnifibre (https://tecni-tenis.ro/) de 400 de lei / jucator sau 400 de lei in cos + cupe;
Locul 2: 2 seturi de mingi Dunlop Fort All Court / echipa + medalii. 

Taxa la acest turneu final va fi de 170 de lei indiferent de numarul jucatorilor inscrisi. 

Pentru a putea participa la turneul final, un jucator trebuie sa fi jucat minim 2 turnee in seria de 24. 

                                
                                
       (1) Dumitrescu Vlad                        
                                
             
23-03 Sambata 14:00
DINAMO   
6-2 6-2
Chiriliuc Corneliu
                  
 Haluca Laurentiu                              
       
20-03 Miercuri 21:30
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 6-0
Chiriliuc Corneliu
                        
 Chiriliuc Corneliu                              
                   
24-03 Duminica 14:00
DINAMO   
7-5 7-5
Chiriliuc Corneliu
            
                                
       (4) Iancu Serban                        
                                
             
23-03 Sambata nu inainte de 16:30
DINAMO   
6-4 4-6 6-0
(4) Iancu Serban
                  
 Gheorghiu Bogdan                              
       
20-03 Miercuri 20:30
GREEN TECH   
2-6 7-6 6-2
Adumitresei Alexandru
                        
 Adumitresei Alexandru                       
31-03 Duminica 12:00
TRACIA   
7-5 6-0
(2) Florin Lucian Matei
      
                                
                                
       (2) Florin Lucian Matei                        
                                
             
23-03 Sambata nu inainte de 19:00
DINAMO
WO
(2) Florin Lucian Matei
                  
 Mihai Huiung                              
       
22-03 Vineri nu inainte de 21:30
DINAMO   
6-3 3-6 6-3
Cristian Popescu
                        
 Cristian Popescu                              
                   
28-03 Joi 19:30
DINAMO   
6-2 6-7 7-5
(2) Florin Lucian Matei
            
                                
       (3) Radu Cosmin                        
                                
             
24-03 Duminica nu inainte de 16:00
DINAMO   
7-5 6-2
(3) Radu Cosmin
                  
 Niculescu Alin                              
       
23-03 Sambata 13:00
DINAMO   
6-2 6-1
Niculescu Alin
                        
 Necula Carmen