DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Iordanescu Traian / Catalin Fluturas2-04-024-8
Munteanu Constantin / Brener Octavian1-12-216-15
Sabina Cojanu / Eugen Cojanu0-20-47-24
Munteanu Constantin / Brener Octavian      1-6 3-6
          11-02 Luni 21:30, ARCUL DE TRIUMF
Iordanescu Traian / Catalin Fluturas
Iordanescu Traian / Catalin Fluturas      6-1 6-3
          12-02 Marti 21:30, ARCUL DE TRIUMF
Sabina Cojanu / Eugen Cojanu
Sabina Cojanu / Eugen Cojanu      1-6 2-6
          18-02 Luni 21:00, DINAMO
Munteanu Constantin / Brener Octavian
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Alexandru Bogdan Antoniu / Radulescu Vlad2-04-026-12
Tiberiu Marinescu / Dan Catalin Gradinaru1-12-223-19
Traian Radu / Radu Cauc0-20-46-24
Tiberiu Marinescu / Dan Catalin Gradinaru      5-7 6-7
          11-02 Luni 20:30, ARCUL DE TRIUMF
Alexandru Bogdan Antoniu / Radulescu Vlad
Alexandru Bogdan Antoniu / Radulescu Vlad      6-0 6-1
          12-02 Marti 21:30, GREEN TECH
Traian Radu / Radu Cauc
Traian Radu / Radu Cauc      1-6 4-6
          08-02 Vineri nu inainte de 21:30, TRACIA
Tiberiu Marinescu / Dan Catalin Gradinaru
Green Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Raduica Silviu / Voicu Nicolae2-04-125-22
Stoicea Razvan / Sorin Eugen Vijelie1-13-331-24
Nelu Pilaf / Catalin Aurelian Pilaf0-21-418-28
Stoicea Razvan / Sorin Eugen Vijelie      6-7 6-0 3-6
          11-02 Luni 19:00, GREEN TECH
Raduica Silviu / Voicu Nicolae
Raduica Silviu / Voicu Nicolae      6-4 6-3
          12-02 Marti 20:30, ARCUL DE TRIUMF
Nelu Pilaf / Catalin Aurelian Pilaf
Nelu Pilaf / Catalin Aurelian Pilaf      2-6 6-4 3-6
          10-02 Duminica nu inainte de 20:00, ARCUL DE TRIUMF
Stoicea Razvan / Sorin Eugen Vijelie
Yellow Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Geanta Cristian / Catalin Rotaru2-04-130-14
Catalin Rulea / Valentin Sava1-13-221-27
Mihai Tudor / Lambis Tsorakidis0-20-415-25
Mihai Tudor / Lambis Tsorakidis      4-6 5-7
          13-02 Miercuri 20:30, DINAMO
Catalin Rulea / Valentin Sava
Catalin Rulea / Valentin Sava      7-6 1-6 0-6
          12-02 Marti 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Geanta Cristian / Catalin Rotaru
Geanta Cristian / Catalin Rotaru      6-2 6-4
          10-02 Duminica nu inainte de 18:00, ARCUL DE TRIUMF
Mihai Tudor / Lambis Tsorakidis