DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: voucher de 100 de lei Tecnifibre ( doar pentru tablourile de minim 8 jucatori si utilizabil doar pentru produsele care nu sunt in promotie) + cupa;
Locul 2: medalie

In plus, castigatorul acestui turneu va putea participa in perioada 9-25 mai 2019 la un turneu final alaturi de ceilalti 23 de castigatori ai etapelor din serie. Cei 24 de jucatori vor fi impartiti in grupe de cate 4 jucatori si vor juca fiecare cu fiecare urmand ca cei mai buni 2 din fiecare grupa plus cei mai buni 4 ocupanti ai locului 3 din cele 6 grupe sa joace apoi pe un tablou eliminatoriu de 16 jucatori.

Castigatorul turneului final va primi ca premiu o excursie la Roma Foro Italico 2020 / Madrid Caja Magica 2020 / Londra Nitto ATP Finals 2019 / Roland Garros 2020 / Monte Carlo Masters 2020 / Queens 2020 sau Paris Bercy Master 2019 la alegere  ( cazare, avion si intrare la meciuri intr-o anumita zi). Cei ce nu vor sa mearga intr-o astfel de excursie pot opta pentru 900 de lei in cosul virtual sau pentru un voucher Tecnifibre in valoare de 900 de lei. care va putea fi utilizat pe site-ul www.tecni-tenis.ro.

Excursia nu e transferabila unei alte persoane. Nu se pot oferi bani cash ca premiu.  Va fi arbitru de tronson la acest turneu final, nu arbitru de scaun. 

Locul 2 la acest turneu final va castiga un abonament de 10 sedinte de kinetoterapie la clinica CentroKinetic. 

Aceste premii sunt valabile pentru minim 8 jucatori inscrisi. Pentru 7 sau 6 jucatori premiile vor fi:

 
Premii pentru tablou de 7 jucatori:


Locul 1: voucher Tecnifibre (https://tecni-tenis.ro/de 500 de lei / jucator sau 500 de lei in cos + cupe;
Locul 2: 2 seturi de mingi Dunlop Fort All Court / echipa + medalii. 

Premii pentru tablou de 6 jucatori:
 
Locul 1: voucher Tecnifibre (https://tecni-tenis.ro/) de 400 de lei / jucator sau 400 de lei in cos + cupe;
Locul 2: 2 seturi de mingi Dunlop Fort All Court / echipa + medalii. 




Taxa la acest turneu final va fi de 170 de lei indiferent de numarul jucatorilor inscrisi. 
 

                                                  
                                                  
         (1) Valentin Mantu                                        
                                                  
                 
12-01 Sambata nu inainte de 20:00
GREEN TECH   
6-2 6-1
(1) Valentin Mantu
                                
 Marian Horlaci                                                
         
11-01 Vineri 20:30
DINAMO   
6-2 7-6
Andreea Sandulescu
                                        
 Andreea Sandulescu                                                
                         
13-01 Duminica 12:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-3 2-6 6-3
(1) Valentin Mantu
                        
                                                  
         Dan Andrei Dumitru                                        
                                                  
                 
12-01 Sambata nu inainte de 18:00
ARCUL DE TRIUMF   
4-6 7-6 11-9
Dan Andrei Dumitru
                                
                                                  
         Victor Lazar                                        
                                                  
                                 
16-01 Miercuri nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-4 6-3
(4) Boccalini Ralph
                
                                                  
         (4) Boccalini Ralph                                        
                                                  
                 
12-01 Sambata nu inainte de 17:30
GREEN TECH   
6-4 6-3
(4) Boccalini Ralph
                                
                                                  
         Florin Marius Coman                                        
                                                  
                         
13-01 Duminica 12:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-3 6-2
(4) Boccalini Ralph
                        
                                                  
         Ciriperu Claudiu                                        
                                                  
                 
12-01 Sambata nu inainte de 16:00
GREEN TECH   
6-4 6-3
Ciriperu Claudiu
                                
                                                  
         Claudiu Manolescu                                        
                                         
24-01 Joi 21:00
GREEN TECH   
6-3 6-1
Daniel Iurasc
        
                                                  
                                                  
         (2) Theodor Stroescu                                        
                                                  
                 
12-01 Sambata nu inainte de 19:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-3
Alexandru Lambru
                                
 Eduard Mateescu                                                
         
11-01 Vineri nu inainte de 21:00
GREEN TECH   
6-4 6-2
Alexandru Lambru
                                        
 Alexandru Lambru                                                
                         
13-01 Duminica nu inainte de 15:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-3 6-0
Robert Cocea
                        
                                                  
         Robert Cocea                                        
                                                  
                 
12-01 Sambata nu inainte de 16:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-2 6-2
Robert Cocea
                                
                                                  
         Stefan Fanaca                                        
                                                  
                                 
14-01 Luni 21:30
GREEN TECH   
6-2 6-3
Daniel Iurasc
                
                                                  
         (3) Catalin Rotaru                                        
                                                  
                 
10-01 Joi nu inainte de 21:00
TRACIA   
6-1 6-3
Daniel Iurasc
                                
                                                  
         Daniel Iurasc                                        
                                                  
                         
13-01 Duminica nu inainte de 18:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-0 6-0
Daniel Iurasc
                        
                                                  
         Mihai Dan                                        
                                                  
                 
12-01 Sambata nu inainte de 18:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-2 6-3
Antonio Frunzoi
                                
                                                  
         Antonio Frunzoi