Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cazare doua nopti pentru doua persoane la Cabana Schiorilor**** in Predeal oricand (inclusiv iarna) + cupa + diploma
Locul 2: diploma + o saptamana de acces pt doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, masaj, sala de fitness).
Locul 3 si 4: diploma + 1 set de mingi Dunlop Brilliance.

                                                  
                                                  
         (1) Roata Claudiu                                        
                                                  
                 
27-10 Duminica 19:00
6-2 6-3
Roata Claudiu
                                
 Vladimir Gheorghe                                                
         
26-10 Sambata 13:00
7-5 4-6 6-3
Sandu Victor
                                        
 Sandu Victor                                                
                         
02-11 Sambata 14:30
6-2 6-1
Roata Claudiu
                        
 (8) Penciu Florian                                                
         
26-10 Sambata 14:30
WO
Penciu Florian
                                        
 Catalin Udeanu                                                
                 
27-10 Duminica 16:30
2-6 6-3 6-2
Catalinoiu Marian
                                
 Catalinoiu Marian                                                
         
26-10 Sambata 14:30
6-2 6-1
Catalinoiu Marian
                                        
 Magda Ruxandra Ivan                                                
                                 
05-11 Marti 21:30
ath herastrau
6-7 6-3 6-0
Stoicea Razvan
                
                                                  
         (4) Stoicea Razvan                                        
                                                  
                 
27-10 Duminica 19:00
6-3 3-6 6-0
Stoicea Razvan
                                
 Chiriacescu Virgil                                                
         
26-10 Sambata 21:30
1-6 6-3 6-3
Dima Ilie
                                        
 Dima Ilie                                                
                         
02-11 Sambata 16:30
6-3 7-5
Stoicea Razvan
                        
                                                  
         (5) Vilceanu Victor                                        
                                                  
                 
27-10 Duminica 14:30
6-2 6-4
Vilceanu Victor
                                
 Popa Razvan                                                
         
26-10 Sambata 21:00
6-0 6-1
Popa Razvan
                                        
 Bogdan Grosu                                       
4-6 6-2 6-2
Simion Sergiu
        
                                                  
                                                  
         (2) Dragnea Cristi                                        
                                                  
                 
27-10 Duminica 16:30
6-1 6-2
Dragnea Cristi
                                
 Nitulescu Mihai                                                
         
26-10 Sambata 21:00
6-4 6-2
Lefter Paul
                                        
 Lefter Paul                                                
                         
02-11 Sambata 16:30
7-5 7-5
Simion Sergiu
                        
 (7) Andrei Radu                                                
         
26-10 Sambata 21:00
6-2 6-3
Andrei Radu
                                        
 Razvan Cristian Dumitru                                                
                 
27-10 Duminica 16:30
6-3 7-6
Simion Sergiu
                                
 Simion Sergiu                                                
         
26-10 Sambata 16:30
7-5 6-3
Simion Sergiu
                                        
 Ovidiu Dascalescu                                                
                                 
03-11 Duminica 13:00
6-2 6-3
Simion Sergiu
                
                                                  
         (3) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
27-10 Duminica 14:30
6-3 6-1
Petcu Vasile
                                
 Theodosie Mircea                                                
         
26-10 Sambata 20:00
7-5 6-3
Theodosie Mircea
                                        
 Neagu Cristian                                                
                         
02-11 Sambata 16:30
6-4 5-7 6-4
Petcu Vasile
                        
                                                  
         (6) Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                 
27-10 Duminica 19:00
6-1 6-0
Dumitrescu Doru
                                
 Dumitrescu Doru                                                
         
26-10 Sambata 21:00
6-0 6-1
Dumitrescu Doru
                                        
 Ionel SCIRLET