Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / NITECH SPORT / GREEN TECH

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / Nitech Sport: Șoseaua București-Târgoviște 46., Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / NITECH SPORT: 0726111363
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
<span 13px;"="">Castigatorul acestui turneu va participa in toamna la un turneu final al carui format il vom anunta ulterior si al carui castigator va primi ca premiu o excursie la Roma Foro Italico 2019 / Madrid Caja Magica in 2019 / Londra Nitto ATP Finals 2019 / Roland Garros 2019 / Monte Carlo Masters 2019 / Queens 2019 sau Paris Bercy Master 2019 la alegere  - cazare, avion si intrare la meciuri). Cei ce nu vor sa mearga intr-o astfel de excursie pot opta pentru 900 de lei in cosul virtual sau pentru un voucher Tennis Shop in valoare de 900 de lei. 

                                                  
                                                  
         (1) Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu                                        
                                                  
                 
11-08 Sambata 21:00
DINAMO   
7-5 6-3
Voiculescu Emanoill
                                
 Albert Vladoianu                                                
         
09-08 Joi nu inainte de 21:00
Green Tech   
6-3 6-1
Voiculescu Emanoill
                                        
 Voiculescu Emanoill                                                
                         
12-08 Duminica 19:00
TENIS CLUB PESCARUS   
ab
Iancu Serban
                        
                                                  
         Iancu Serban                                        
                                                  
                 
11-08 Sambata 19:00
DINAMO   
7-5 6-3
Iancu Serban
                                
                                                  
         Marin Ivana                                        
                                                  
                                 
14-08 Marti 19:30
Green Tech   
6-3 6-3
Iancu Serban
                
                                                  
         (4) Manea Alex Constantin                                        
                                                  
                 
11-08 Sambata nu inainte de 21:00
TENIS CLUB PESCARUS   
6-3 6-0
(4) Manea Alex Constantin
                                
                                                  
         Mihai Cristu                                        
                                                  
                         
12-08 Duminica nu inainte de 20:30
TENIS CLUB PESCARUS   
6-3 7-6
(4) Manea Alex Constantin
                        
                                                  
         Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
11-08 Sambata 19:00
TENIS CLUB PESCARUS   
6-2 6-0
Catalinoiu Marian
                                
                                                  
         Scinteia Gabriel                                        
                                         
20-08 Luni 21:00
TENIS CLUB PESCARUS   
6-4 6-2
(3) Nicolae-Gabriel Gorunescu
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalin Sirbu                                        
                                                  
                 
10-08 Vineri nu inainte de 21:00
TENIS CLUB PESCARUS   
6-1 6-4
(2) Catalin Sirbu
                                
                                                  
         Robert Cocea                                        
                                                  
                         
12-08 Duminica nu inainte de 21:00
DINAMO   
5-7 7-6 6-2
Matei Adrian
                        
                                                  
         Matei Adrian                                        
                                                  
                 
11-08 Sambata nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-0 6-0
Matei Adrian
                                
                                                  
         Ionut Alexe                                        
                                                  
                                 
14-08 Marti nu inainte de 21:00
Green Tech   
6-3 3-6 6-2
(3) Nicolae-Gabriel Gorunescu
                
                                                  
         (3) Nicolae-Gabriel Gorunescu                                        
                                                  
                 
10-08 Vineri 21:00
DINAMO   
6-2 6-1
(3) Nicolae-Gabriel Gorunescu
                                
                                                  
         Cosmin State                                        
                                                  
                         
12-08 Duminica 19:00
TENIS CLUB PESCARUS   
6-2 6-0
(3) Nicolae-Gabriel Gorunescu
                        
                                                  
         Marian Iancu                                        
                                                  
                 
10-08 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
4-6 6-1 6-1
Florin Lucian Matei
                                
                                                  
         Florin Lucian Matei