TENIS CLUB PESCARUS / TRACIA / DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ GREEN TECH

Adresa: Tracia: Str. Salubritatii, nr. 63/ Green Tech Club: Str. Mures, nr. 4 / Tenis Club Pescarus - restaurantul Pescarus / Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / DAX: Aleea Dumbravita nr. 2, Sector 6, Sector: 1
Telefon:Tracia: 0729390340/ Tenis Club Pescarus: 0742117232 / Arcul de Triumf: 0731313644, Dinamo: 0767108456 /
Expert
Punctaj

W

F

SF

QF

2501509045
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + excursie la Roma Foro Italico 2019 sau Madrid Caja Magica in 2019 sau Londra Nitto ATP Finals 2018 sau Paris Bercy 2018 la alegere  - cazare, avion si intrare la meciuri). Cei ce nu vor sa mearga intr-o astfel de excursie pot opta pentru 900 de lei / jucator in cosul virtual sau pentru un voucher Tennis Shop in valoare de 900 de lei de jucator, adica 1800 de lei / echipa.  Excursia nu e transmisibila. 

Locul 2: medalie
 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Alexandru Bogdan Antoniu / Lambis Tsorakidis3-06-037-17
Dunca Iulian / Traian Radu2-14-338-31
Brener Octavian / Iacob Gheorghe Cristian1-22-423-32
Brateanu Silviu Dragos / Voicu Nicolae0-31-623-41
Alexandru Bogdan Antoniu / Lambis Tsorakidis 6-3 6-0 Brateanu Silviu Dragos / Voicu Nicolae
Brener Octavian / Iacob Gheorghe Cristian 2-6 2-6 Alexandru Bogdan Antoniu / Lambis Tsorakidis
Alexandru Bogdan Antoniu / Lambis Tsorakidis 7-6 6-4 Dunca Iulian / Traian Radu
Brateanu Silviu Dragos / Voicu Nicolae 2-6 6-7 Brener Octavian / Iacob Gheorghe Cristian
Dunca Iulian / Traian Radu 6-4 4-6 6-2 Brateanu Silviu Dragos / Voicu Nicolae
Dunca Iulian / Traian Radu 6-3 6-3 Brener Octavian / Iacob Gheorghe Cristian
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Stefan Lache / Grigoriu Laurentiu3-06-038-24
Paul Lascu / Catalin Sirbu2-14-234-23
Multescu Catalin / Necula Carmen1-22-529-40
Marius Mirita / Adrian Ilincescu0-31-625-39
Multescu Catalin / Necula Carmen 2-6 2-6 Paul Lascu / Catalin Sirbu
Marius Mirita / Adrian Ilincescu 6-2 5-7 4-6 Multescu Catalin / Necula Carmen
Multescu Catalin / Necula Carmen 4-6 6-7 Stefan Lache / Grigoriu Laurentiu
Paul Lascu / Catalin Sirbu 6-3 6-3 Marius Mirita / Adrian Ilincescu
Stefan Lache / Grigoriu Laurentiu 6-4 7-6 Paul Lascu / Catalin Sirbu
Stefan Lache / Grigoriu Laurentiu 6-2 6-2 Marius Mirita / Adrian Ilincescu