Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

TENIS CLUB PESCARUS / DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / NITECH SPORT

Adresa: Tenis Club Pescarus - restaurantul Pescarus / Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / Nitech Sport: Șoseaua București-Târgoviște 46., Sector: 1
Telefon:Tenis Club Pescarus: 0742117232 / Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / NITECH SPORT: 0726111363
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 230 de lei la turneul final ( mai mare cu 30 de lei decat la seriile din 2017 ca urmare a maririi baremului arbitrilor de la 25 de lei la 40 de lei / meci) la care vor participa 8 din cei 24 de castigatori (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma Foro Italico 2019 sau Madrid Caja Magica in 2019 sau Londra Nitto ATP Finals 2018 sau Paris Bercy 2018 la alegere  - cazare, avion si intrare la meciuri). Cei ce nu vor sa mearga intr-o astfel de excursie pot opta pentru 900 de lei in cosul virtual sau pentru un voucher Tennis Shop in valoare de 900 de lei. Excursia nu e transmisibila. 

Locul 2: medalie

Castigatorul se va califica la turneul final indiferent de marimea tabloului. Tabloul va fi intotdeauna eliminatoriu. 

                                                  
                                                  
         (1) Catalin Sirbu                                        
                                                  
                 
17-03 Sambata nu inainte de 17:30
TENIS CLUB PESCARUS   
3-6 6-4 6-2
Florin Lucian Matei
                                
 Florin Lucian Matei                                                
         
17-03 Vineri 21:00
DINAMO   
7-6 7-6
Florin Lucian Matei
                                        
 Florin Nasture                                                
                         
18-03 Duminica nu inainte de 19:00
TENIS CLUB PESCARUS   
6-4 6-1
Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu
                        
                                                  
         Matei Adrian                                        
                                                  
                 
17-03 Sambata nu inainte de 19:00
TENIS CLUB PESCARUS   
6-3 7-5
Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu
                                
                                                  
         Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu                                        
                                                  
                                 
21-03 Miercuri 21:00
DINAMO   
6-3 2-6 6-1
Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu
                
                                                  
         (4) Marian Iancu                                        
                                                  
                 
17-03 Sambata nu inainte de 16:00
GREEN TECH   
6-4 7-6
(4) Marian Iancu
                                
                                                  
         Nicolae Andrei                                        
                                                  
                         
18-03 Duminica 12:00
TENIS CLUB PESCARUS   
6-2 6-0
Michael Grecu
                        
                                                  
         Michael Grecu                                        
                                                  
                 
16-03 Vineri 21:30
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-3
Michael Grecu
                                
                                                  
         Bogdan Chirvase                                        
                                         
29-03 Joi 20:30
DINAMO   
3-6 6-2 7-6
Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
18-03 Duminica nu inainte de 13:30
TRACIA   
6-1 6-3
(2) Catalin Mititelu
                                
 Gabriel Sarbu                                                
         
17-03 Sambata nu inainte de 21:00
TENIS CLUB PESCARUS   
7-6 2-6 7-5
Gabriel Sarbu
                                        
 Mihai Cristu                                                
                         
21-03 Miercuri 20:00
DINAMO   
6-2 7-5
Andrei Mihalcea
                        
                                                  
         Razvan Andrei Nanulescu                                        
                                                  
                 
16-03 Vineri 20:00
TENIS CLUB PESCARUS   
7-5 5-7 6-2
Andrei Mihalcea
                                
                                                  
         Andrei Mihalcea                                        
                                                  
                                 
22-03 Joi 20:30
DINAMO   
7-6 7-5
Andrei Mihalcea
                
                                                  
         (3) Manea Alex Constantin                                        
                                                  
                 
18-03 Duminica nu inainte de 15:00
TRACIA   
6-3 6-3
Razvan-Andrei Burtan
                                
 Razvan-Andrei Burtan                                                
         
17-03 Sambata nu inainte de 19:00
TENIS CLUB PESCARUS   
6-4 6-3
Razvan-Andrei Burtan
                                        
 Patric Legea                                                
                         
19-03 Luni 20:00
DINAMO   
6-3 6-2
Sergiu Bazarciuc
                        
                                                  
         Sergiu Bazarciuc                                        
                                                  
                 
18-03 Duminica 12:00
TRACIA   
6-3 6-4
Sergiu Bazarciuc
                                
                                                  
         Daniel Vlasceanu