Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

TENIS CLUB PESCARUS / DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA

Adresa: Tenis Club Pescarus - restaurantul Pescarus / Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63, Sector: 1
Telefon:Tenis Club Pescarus: 0742117232 / Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 230 de lei la turneul final ( mai mare cu 30 de lei decat la seriile din 2017 ca urmare a maririi baremului arbitrilor de la 25 de lei la 40 de lei / meci) la care vor participa 8 din cei 24 de castigatori (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma Foro Italico 2019 sau Madrid Caja Magica in 2019 sau Londra Nitto ATP Finals 2018 sau Paris Bercy 2018 la alegere  - cazare, avion si intrare la meciuri). Cei ce nu vor sa mearga intr-o astfel de excursie pot opta pentru 900 de lei in cosul virtual sau pentru un voucher Tennis Shop in valoare de 900 de lei. Excursia nu e transmisibila. 

Locul 2: medalie

Castigatorul se va califica la turneul final indiferent de marimea tabloului. Tabloul va fi intotdeauna eliminatoriu. 

                                                  
                                                  
         (1) Cristian Miu                                        
                                                  
                 
11-03 Duminica nu inainte de 14:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 1-6 6-4
Tudor Cristian
                                
 Tudor Cristian                                                
                                                 
 Claudiu Olteanu                                                
                         
13-03 Marti 19:00
DINAMO   
6-1 1-6 7-5
Tudor Cristian
                        
                                                  
         Nicolae-Gabriel Gorunescu                                        
                                                  
                 
10-03 Sambata nu inainte de 17:30
TENIS CLUB PESCARUS   
6-4 6-3
Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu
                                
                                                  
         Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu                                        
                                                  
                                 
16-03 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
4-6 6-2 6-0
Dulea Vlad
                
                                                  
         (4) Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
10-03 Sambata nu inainte de 13:30
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-3
Dulea Vlad
                                
                                                  
         Dulea Vlad                                        
                                                  
                         
11-03 Duminica nu inainte de 15:30
TENIS CLUB PESCARUS   
0-6 6-4 6-2
Dulea Vlad
                        
                                                  
         Adrian Cristea                                        
                                                  
                 
09-03 Vineri 19:00
DINAMO   
6-4 6-1
Adrian Cristea
                                
                                                  
         Chiriacescu Virgil                                        
                                         
20-03 Marti 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-2 4-6 6-3
Dulea Vlad
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
09-03 Vineri 19:00
DINAMO   
6-1 6-0
Costea Noni
                                
                                                  
         Costea Noni                                        
                                                  
                         
11-03 Duminica 12:30
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-3
Costea Noni
                        
                                                  
         Matei Adrian                                        
                                                  
                 
09-03 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
7-6 6-3
Sergiu Bazarciuc
                                
                                                  
         Sergiu Bazarciuc                                        
                                                  
                                 
15-03 Joi 20:30
DINAMO   
6-1 6-0
Costea Noni
                
                                                  
         (3) Catalin Sirbu                                        
                                                  
                 
10-03 Sambata 12:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-3 6-2
(3) Catalin Sirbu
                                
                                                  
         Nicolae Andrei                                        
                                                  
                         
11-03 Duminica nu inainte de 14:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-3 6-2
(3) Catalin Sirbu
                        
                                                  
         Razvan Andrei Nanulescu                                        
                                                  
                 
10-03 Sambata nu inainte de 15:30
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-4
Marian Iancu
                                
                                                  
         Marian Iancu