TENIS CLUB PESCARUS / TRACIA / GREEN TECH / DINAMO / ARCUL DE TRIUMF

Adresa: Tracia: Str. Salubritatii, nr. 63/ Green Tech Club: Str. Mures, nr. 4 / Tenis Club Pescarus - parcul Herastrau langa restaurantul Pescarus / Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR din sensul giratoriu cu Arcul de Triumf/ Dinamo - Sos. Stefan cel Mare , Sector: 1
Telefon:Tracia: 0729390340/ Green Tech Club: 0749338299 / Tenis Club Pescarus: 0742117232 / Arcul de Triumf: 0731313644, Dinamo: 0767108456
Entry
Punctaj

W

F

SF

QF

R16

250150904520
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 200 de lei la turneul final din toamna la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Roland Garros Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roland Garros in 2018 - cazare, avion si intrare la Roland Garros). 

Locul 2: medalie

Castigatorul se va califica la turneul final indiferent de marimea tabloului. Tabloul va fi intotdeauna eliminatoriu, mai putin in cazul cand sunt inscrisi trei jucatori, caz in care se va organiza o grupa de trei fara nicio taxa suplimentara. 

                                
                                
       (1) Eduard Mateescu                        
                                
             
24-09 Duminica nu inainte de 14:00
GREEN TECH CLUB   
6-3 6-3
(1) Eduard Mateescu
                  
 Bogdan Aldea                              
       
21-09 Joi 19:00
GREEN TECH CLUB   
6-4 6-0
Bogdan Aldea
                        
 Razvan Ionut Florea                              
                   
26-09 Marti 18:00
GREEN TECH CLUB   
6-1 5-7 7-5
Cristian Glont
            
 (4) Catalin Rotaru                              
       
21-09 Joi 19:00
GREEN TECH CLUB   
6-2 6-0
(4) Catalin Rotaru
                        
 Iordanescu Dan                              
             
24-09 Duminica 10:00
GREEN TECH CLUB   
7-5 2-6 6-1
Cristian Glont
                  
 Cristian Glont                              
       
23-09 Sambata 10:00
GREEN TECH CLUB   
6-0 6-0
Cristian Glont
                        
 Ioana Albert                       
28-09 Joi 18:30
GREEN TECH CLUB   
6-3 6-1
Ionut Florin Alexandru
      
                                
                                
       (2) Victor Lazar                        
                                
             
24-09 Duminica nu inainte de 12:00
GREEN TECH CLUB   
6-4 6-0
Ionut Florin Alexandru
                  
 Maria Tourptsoglou                              
       
23-09 Sambata nu inainte de 16:00
GREEN TECH CLUB   
6-2 6-1
Ionut Florin Alexandru
                        
 Ionut Florin Alexandru                              
                   
25-09 Luni 18:00
GREEN TECH CLUB   
6-4 6-1
Ionut Florin Alexandru
            
 (3) Teodor Hirsu                              
       
23-09 Sambata 10:00
GREEN TECH CLUB   
6-2 7-6
(3) Teodor Hirsu
                        
 Soptareanu Alexandru                              
             
24-09 Duminica 10:00
GREEN TECH CLUB   
6-4 6-4
(3) Teodor Hirsu
                  
 Dragos Oprescu                              
       
23-09 Sambata nu inainte de 14:00
GREEN TECH CLUB   
6-1 6-0
Dragos Oprescu
                        
 Florea Valeria