DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 200 de lei la turneul final din toamna la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Roma Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma in 2018 - cazare, avion si intrare la Roma). 

Locul 2: medalie

Castigatorul se va califica la turneul final indiferent de marimea tabloului. Tabloul va fi intotdeauna eliminatoriu, mai putin in cazul cand sunt inscrisi trei jucatori, caz in care se va organiza o grupa de trei fara nicio taxa suplimentara. 

                                
                                
       (1) Catalinoiu Marian                        
                                
             
26-08 Sambata 19:00
GREEN TECH CLUB   
5-7 6-0 6-2
Nicolae-Gabriel Gorunescu
                  
 Sandache Andrei                              
       
24-08 Joi 19:00
GREEN TECH CLUB   
6-2 4-6 6-4
Nicolae-Gabriel Gorunescu
                        
 Nicolae-Gabriel Gorunescu                              
                   
27-08 Duminica 08:00
TRACIA   
6-2 7-5
Catalin Petcu
            
                                
       Cristian Miu                        
                                
             
26-08 Sambata nu inainte de 09:30
GREEN TECH CLUB   
6-3 6-2
Catalin Petcu
                  
                                
       Catalin Petcu                        
                         
31-08 Joi 19:00
GREEN TECH CLUB   
6-4 6-4
(2) Dumitrescu Vlad
      
                                
                                
       (2) Dumitrescu Vlad                        
                                
             
26-08 Sambata nu inainte de 09:30
GREEN TECH CLUB   
6-1 6-2
(2) Dumitrescu Vlad
                  
 Constantinescu Gabriel                              
       
25-08 Vineri 19:00
TRACIA   
6-2 6-4
Munteanu Constantin
                        
 Munteanu Constantin                              
                   
27-08 Duminica 19:00
TRACIA   
2-6 6-2 6-3
(2) Dumitrescu Vlad
            
                                
       Dragos Pufu                        
                                
             
26-08 Sambata nu inainte de 21:00
GREEN TECH CLUB
WO
George Papari
                  
 George Papari                              
       
25-08 Vineri nu inainte de 21:30
TRACIA   
6-4 6-3
George Papari
                        
 Mihai Cristu