DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 200 de lei la turneul final din toamna la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Barclays Londra Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Barclays Londra in 2018 - cazare, avion si intrare la Turneul Campionilor de la Londra). 

Locul 2: medalie

Castigatorul se va califica la turneul final indiferent de marimea tabloului. Tabloul va fi intotdeauna eliminatoriu, mai putin in cazul cand sunt inscrisi trei jucatori, caz in care se va organiza o grupa de trei fara nicio taxa suplimentara. 

                                
                                
       (1) Catalinoiu Marian                        
                                
             
22-04 Sambata nu inainte de 15:30
POWER Tennis Otopeni   
6-2 7-6
(1) Catalinoiu Marian
                  
 Cristi Barbu                              
       
21-04 Vineri 18:00
POWER Tennis Otopeni   
0-6 1-6 ab
Tudor Giurgiu
                        
 Tudor Giurgiu                              
                   
23-04 Duminica nu inainte de 16:00
POWER Tennis Otopeni   
6-3 6-1
Daniel Badea
            
                                
       Cristian Miu                        
                                
             
22-04 Sambata 10:00
POWER Tennis Otopeni   
7-5 6-3
Daniel Badea
                  
                                
       Daniel Badea                        
                         
26-04 Miercuri 20:00
POWER Tennis Otopeni   
6-2 1-6 6-2
Daniel Badea
      
                                
                                
       (2) Catalin Mititelu                        
                                
             
22-04 Sambata 10:00
POWER Tennis Otopeni   
7-5 6-3
Oae George
                  
 Danut Constantin Pana                              
       
21-04 Vineri nu inainte de 20:00
POWER Tennis Otopeni   
7-6 6-4
Oae George
                        
 Oae George                              
                   
23-04 Duminica nu inainte de 16:00
POWER Tennis Otopeni   
6-2 6-3
Oae George
            
                                
       Manea Alex Constantin                        
                                
             
22-04 Sambata nu inainte de 20:00
POWER Tennis Otopeni   
6-1 6-1
Razvan Andrei Nanulescu
                  
                                
       Razvan Andrei Nanulescu