DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + bilet de avion Bucuresti - New York + cazare 2 nopti + bilet de acces la US OPEN intr-una din zile ce va fi anuntata ulterior. 

Locul 2: medalie


Criterii de departajare in grupa:

1. W-L;
2. Setaveraj;
3. Gameaveraj;
4. Meciul direct


Daca un meci din grupe nu se mai joaca caci unul din jucatori nu mai poate veni la meci, meciul este pierdut cu scorul de 6-0, 6-0. Daca acel jucator nu se califica in semifinale, toate celelalte rezultate ale lui din grupa nu vor mai fi luate in calcul pentru a nu ii dezavantaja pe cei ce au jucat deja cu acel jucator. Daca acel jucator se califica in semifinale, atunci rezultatul de 6-0, 6-0 este luat in calculul clasamentului final al grupei. 

In cazul in care unul din jucatori se retrage dupa unul sau doua meciuri, cel care ii va lua locul nu va mosteni punctajul jucatorului retras, ci va incepe de la 0. Meciurile jucate deja de catre jucatorul retras, raman valabile si se vor lua in continuare in calculul clasamentului final al grupei.

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Ghidel Iulian3-06-245-28
Kaan Munip Sali2-15-236-35
Rares Marculet1-22-428-30
Traian Radu0-31-626-42
Ghidel Iulian     3-6 6-3 6-1
          01-04 Sambata nu inainte de 14:00, DINAMO
Kaan Munip Sali
(3)Traian Radu     7-5 3-6 2-6
          02-04 Duminica nu inainte de 14:30, DINAMO
Ghidel Iulian
Ghidel Iulian     7-6 6-0
          30-03 Joi 21:00, DINAMO
(1)Rares Marculet
Kaan Munip Sali     6-4 7-6
          31-03 Vineri 19:00, DINAMO
(3)Traian Radu
(1)Rares Marculet     4-6 6-7
          02-04 Duminica nu inainte de 14:30, DINAMO
Kaan Munip Sali
(1)Rares Marculet     6-0 6-4
          01-04 Sambata nu inainte de 14:00, DINAMO
(3)Traian Radu
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Popescu Cristian Aurica2-15-452-43
Danut Sirbu2-14-235-33
George Chitu1-24-436-37
Theodosie Mircea1-21-420-30
George Chitu     6-3 4-6 4-6
          01-04 Sambata nu inainte de 19:00, DINAMO
Danut Sirbu
(4)Popescu Cristian     3-6 6-3 6-1
          02-04 Duminica 15:00, DINAMO
George Chitu
George Chitu     6-3 6-4
          31-03 Vineri nu inainte de 21:00, DINAMO
(2)Theodosie Mircea
Danut Sirbu     7-6 6-7 7-6
          30-03 Joi 21:30, DINAMO
(4)Popescu Cristian
(2)Theodosie Mircea WO
          02-04 Duminica nu inainte de 17:00, DINAMO
Danut Sirbu
(2)Theodosie Mircea     7-6 2-6 4-6
          01-04 Sambata nu inainte de 19:00, DINAMO
(4)Popescu Cristian