DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 200 de lei la turneul final din toamna la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA in 2018 - cazare, avion si intrare la Turneul Masters de la ROMA). 

Locul 2: medalie

Castigatorul se va califica la turneul final indiferent de marimea tabloului. Tabloul va fi intotdeauna eliminatoriu, mai putin in cazul cand sunt inscrisi trei jucatori, caz in care se va organiza o grupa de trei fara nicio taxa suplimentara. 

                                                  
                                                  
         (1) Tudor Catalin                                        
                                                  
                 
26-03 Duminica nu inainte de 16:00
DINAMO   
6-3 7-6
Brener Octavian
                                
 Radu Boitos                                                
         
24-03 Vineri 19:00
TRACIA   
6-0 6-1
Brener Octavian
                                        
 Brener Octavian                                                
                         
28-03 Marti 21:00
DINAMO   
3-6 7-5 6-0
Ovidiu Ologu
                        
                                                  
         (8) George Iosif                                        
                                                  
                 
26-03 Duminica nu inainte de 20:00
DINAMO   
7-5 4-6 6-2
Ovidiu Ologu
                                
 Ovidiu Ologu                                                
         
25-03 Sambata nu inainte de 16:00
DINAMO   
6-1 6-3
Ovidiu Ologu
                                        
 Capeti Iulian                                                
                                 
29-03 Miercuri nu inainte de 20:30
ARCUL de TRIUMF   
6-7 7-5 6-0
(4) Florin Dumitru
                
                                                  
         (4) Florin Dumitru                                        
                                                  
                 
26-03 Duminica nu inainte de 18:00
DINAMO   
3-6 6-3 6-2
(4) Florin Dumitru
                                
 Ilie Mircea                                                
         
24-03 Vineri 19:00
DINAMO   
6-3 6-4
Ilie Mircea
                                        
 Grigore Catalin Ionel                                                
                         
27-03 Luni 20:30
ARCUL de TRIUMF   
4-6 7-5 6-1
(4) Florin Dumitru
                        
                                                  
         (5) Vasile Nita                                        
                                                  
                 
26-03 Duminica nu inainte de 16:00
DINAMO   
0-6 7-6 6-2
(5) Vasile Nita
                                
 Felix Tarcomnicu                                                
         
25-03 Sambata nu inainte de 14:00
DINAMO   
6-3 6-2
Felix Tarcomnicu
                                        
 Alexandru Craciunoiu                                       
04-04 Marti 21:00
DINAMO   
6-4 6-4
Marcello Repetto
        
                                                  
                                                  
         (2) Marius Chelaru                                        
                                                  
                 
26-03 Duminica nu inainte de 16:00
DINAMO   
6-1 7-5
Paul Lascu
                                
 Costa Santea                                                
         
25-03 Sambata nu inainte de 20:00
DINAMO   
6-2 6-4
Paul Lascu
                                        
 Paul Lascu                                                
                         
28-03 Marti 21:00
ARCUL de TRIUMF   
7-5 2-6 7-6
Marcello Repetto
                        
                                                  
         (7) Bogdan Grosu                                        
                                                  
                 
26-03 Duminica nu inainte de 14:00
TRACIA   
6-1 6-0
Marcello Repetto
                                
 Theodosie Mircea                                                
         
25-03 Sambata nu inainte de 17:00
TRACIA   
6-1 6-4
Marcello Repetto
                                        
 Marcello Repetto                                                
                                 
29-03 Miercuri nu inainte de 21:00
DINAMO   
5-7 6-2 6-4
Marcello Repetto
                
                                                  
         (3) Sorin Eugen Vijelie                                        
                                                  
                 
26-03 Duminica nu inainte de 14:30
DINAMO   
7-6 6-7 6-4
(3) Sorin Eugen Vijelie
                                
 Socol-Florescu Mihai                                                
         
24-03 Vineri 19:00
DINAMO   
4-6 6-2 6-3
Chiriacescu Virgil
                                        
 Chiriacescu Virgil                                                
                         
27-03 Luni 21:00
DINAMO   
6-3 5-7 6-1
(6) Adrian Tircomnicu
                        
                                                  
         (6) Adrian Tircomnicu                                        
                                                  
                 
26-03 Duminica nu inainte de 18:00
DINAMO   
6-7 6-1 6-4
(6) Adrian Tircomnicu
                                
 Bogdan Buchman                                                
         
25-03 Sambata nu inainte de 14:00
DINAMO   
7-5 6-3
Costel Niculae
                                        
 Costel Niculae