DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + participare gratuita a turneul final din noiembrie la care vor participa cele 8 echipe castigatoare ale celor 8 turnee din Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Barclays Tour Finals sau Roland Garros 2018 - cazare, avion si intrare la meciuri intr-o zi sau 1500 de lei/ echipa in cosul virtual in cazul in care nu se doreste deplasarea la Londra sau Paris).  

Locul 2: medalie

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Mihai Marinescu / Voicu Nicolae2-04-137-34
Manea Florin / Muntean Razvan1-13-344-39
Valentin Petroiu / Patrascu Dorian0-21-425-33
Valentin Petroiu / Patrascu Dorian      6-7 4-6
          21-03 Marti 21:00, ARCUL de TRIUMF
Mihai Marinescu / Voicu Nicolae
Mihai Marinescu / Voicu Nicolae      2-6 7-5 15-13
          17-03 Vineri nu inainte de 21:00, TRACIA
Manea Florin / Muntean Razvan
Manea Florin / Muntean Razvan      6-4 4-6 10-5
          19-03 Duminica nu inainte de 18:00, TRACIA
Valentin Petroiu / Patrascu Dorian
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Mircea Ardeleanu / Adrian Tanasescu2-04-131-20
Baluta Claudiu Alexandru / Stefan Lache1-13-227-26
0 / Alexandru Dan-Marius0-20-412-24
Mircea Ardeleanu / Adrian Tanasescu      6-3 6-2
          18-03 Sambata nu inainte de 19:00, TRACIA
0 / Alexandru Dan-Marius
0 / Alexandru Dan-Marius      3-6 4-6
          21-03 Marti 21:00, DINAMO
Baluta Claudiu Alexandru / Stefan Lache
Baluta Claudiu Alexandru / Stefan Lache      6-3 1-6 8-10
          19-03 Duminica nu inainte de 15:30, TRACIA
Mircea Ardeleanu / Adrian Tanasescu