DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 150 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei). In plus, taxa la turneul normal devine 90 de lei, in loc de 75 daca se inscriu doar 7 sau 8 jucatori.   

Locul 2: medalie

Sub 7 jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final US OPEN Series, dupa cum urmeaza:

5 - 6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 90 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). Daca sunt 5, una din grupe va fi de 2, iar respectivii jucatori vor plati taxa normala de 75 de lei. 

Locul 1: cupa


4 jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 100 de lei / jucator.

Locul 1: cupa.

3 jucatori - grupa de trei jucatori cu taxa de 75 de lei de jucator. 

Locul 1: cupa.

1 sau 2 jucatori se anuleaza turneul si taxa este returnata in cosul virtual sau in contul bancar al jucatorului in functie de preferinta.  

Daca un jucator castiga de doua ori un turneu din seria US OPEN, atunci va primi 90 de lei in cosul virtual.

                                                  
                                                  
         (1) Andreescu Constantin                                        
                                                  
                 
11-03 Sambata nu inainte de 17:00
DINAMO   
6-0 6-2
(1) Andreescu Constantin
                                
 Andreea Sandulescu                                                
         
10-03 Vineri 18:00
TRACIA   
3-6 4-5 ab
Andreea Sandulescu
                                        
 Catalin Nestianu                                                
                         
12-03 Duminica nu inainte de 19:00
DINAMO   
6-3 3-3 ab
(1) Andreescu Constantin
                        
                                                  
         Cornacel Ion                                        
                                                  
                 
11-03 Sambata nu inainte de 20:00
DINAMO   
6-3 6-0
Cornacel Ion
                                
                                                  
         Adrian Olariu                                        
                                                  
                                 
15-03 Miercuri 20:00
DINAMO   
2-6 6-3 6-1
(1) Andreescu Constantin
                
                                                  
         (4) Madalin Dragucian                                        
                                                  
                 
11-03 Sambata nu inainte de 20:00
DINAMO   
1-6 6-2 7-5
(4) Madalin Dragucian
                                
                                                  
         Stefan Fanaca                                        
                                                  
                         
12-03 Duminica nu inainte de 14:00
TRACIA   
6-2 6-4
(4) Madalin Dragucian
                        
                                                  
         Theodor Stroescu                                        
                                                  
                 
11-03 Sambata nu inainte de 15:00
TRACIA   
6-4 5-7 6-3
Theodor Stroescu
                                
                                                  
         Horia Valeanu                                        
                                         
16-03 Joi 21:00
DINAMO   
6-2 6-2
Adrian Cristea
        
                                                  
                                                  
         (2) Diaconescu Adrian                                        
                                                  
                 
11-03 Sambata nu inainte de 18:00
DINAMO   
3-6 6-4 6-3
(2) Diaconescu Adrian
                                
 Vilcescu Ciprian                                                
         
10-03 Vineri 19:00
DINAMO   
7-5 6-0
Vilcescu Ciprian
                                        
 Stoicea de Mana Stanga Razvan                                                
                         
12-03 Duminica nu inainte de 21:00
DINAMO   
4-6 6-2 6-3
Adrian Cristea
                        
                                                  
         Ionel Scirlet                                        
                                                  
                 
11-03 Sambata nu inainte de 19:00
TRACIA   
6-0 6-1
Adrian Cristea
                                
                                                  
         Adrian Cristea                                        
                                                  
                                 
15-03 Miercuri nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-1 6-4
Adrian Cristea
                
                                                  
         (3) Valentin Mantu                                        
                                                  
                 
11-03 Sambata nu inainte de 19:00
DINAMO   
7-5 7-6
(3) Valentin Mantu
                                
 Catalin Cornacel                                                
         
10-03 Vineri nu inainte de 19:30
TRACIA   
6-1 6-0
Catalin Cornacel
                                        
 Cristina Nestianu                                                
                         
12-03 Duminica nu inainte de 19:00
DINAMO   
7-6 6-4
(3) Valentin Mantu
                        
                                                  
         Andrei Nicolae                                        
                                                  
                 
11-03 Sambata nu inainte de 21:00
TRACIA   
7-5 6-4
Andrei Nicolae
                                
                                                  
         Lucian Novak