DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 150 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei). In plus, taxa la turneul normal devine 90 de lei, in loc de 75 daca se inscriu doar 7 sau 8 jucatori.   

Locul 2: medalie

Sub 7 jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final US OPEN Series, dupa cum urmeaza:

5 - 6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 90 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). Daca sunt 5, una din grupe va fi de 2, iar respectivii jucatori vor plati taxa normala de 75 de lei. 

Locul 1: cupa


4 jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 100 de lei / jucator.

Locul 1: cupa.

3 jucatori - grupa de trei jucatori cu taxa de 75 de lei de jucator. 

Locul 1: cupa.

1 sau 2 jucatori se anuleaza turneul si taxa este returnata in cosul virtual sau in contul bancar al jucatorului in functie de preferinta.  

Daca un jucator castiga de doua ori un turneu din seria US OPEN, atunci va primi 90 de lei in cosul virtual.

                                                  
                                                  
         (1) Madalin Enescu                                        
                                                  
                 
04-03 Sambata 13:00
TRACIA   
6-1 3-0 ab
(1) Madalin Enescu
                                
 Traian Radu                                                
         
03-03 Vineri nu inainte de 20:30
DINAMO   
6-2 ab
Felix Tarcomnicu
                                        
 Felix Tarcomnicu                                                
                         
05-03 Duminica 12:00
DINAMO   
6-4 6-2
Sterescu Alexandru
                        
                                                  
         Andrei Velicu Dordea                                        
                                                  
                 
04-03 Sambata nu inainte de 18:30
DINAMO   
6-3 3-6 6-4
Sterescu Alexandru
                                
                                                  
         Sterescu Alexandru                                        
                                                  
                                 
08-03 Miercuri nu inainte de 21:00
ARCUL de TRIUMF   
6-3 6-4
Tiberiu Purdea
                
                                                  
         (4) Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                 
04-03 Sambata 16:30
DINAMO   
6-0 6-0
Eduard Stoian
                                
                                                  
         Eduard Stoian                                        
                                                  
                         
05-03 Duminica 10:00
TRACIA   
7-5 7-6
Tiberiu Purdea
                        
                                                  
         Razvan Negru                                        
                                                  
                 
04-03 Sambata nu inainte de 14:00
DINAMO   
6-1 6-0
Tiberiu Purdea
                                
                                                  
         Tiberiu Purdea                                        
                                         
09-03 Joi 21:30
DINAMO   
7-5 4-6 6-3
Tiberiu Purdea
        
                                                  
                                                  
         (2) Alin Neagu                                        
                                                  
                 
04-03 Sambata nu inainte de 15:00
TRACIA   
6-4 6-3
Mocanu Bogdan
                                
 Bogdan Constantinescu                                                
         
03-03 Vineri 10:00
DINAMO   
6-3 6-2
Mocanu Bogdan
                                        
 Mocanu Bogdan                                                
                         
05-03 Duminica nu inainte de 18:00
DINAMO   
6-2 6-1
Panturu Radu
                        
                                                  
         Panturu Radu                                        
                                                  
                 
04-03 Sambata nu inainte de 18:00
DINAMO   
6-2 7-6
Panturu Radu
                                
                                                  
         Raduica Silviu                                        
                                                  
                                 
08-03 Miercuri nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-4 6-4
Bivolaru Florin
                
                                                  
         (3) Stoicea R?zvan                                        
                                                  
                 
04-03 Sambata nu inainte de 14:00
DINAMO   
ab
(3) Stoicea R?zvan
                                
                                                  
         Cristian Ivan                                        
                                                  
                         
05-03 Duminica nu inainte de 14:00
DINAMO   
6-2 6-1
Bivolaru Florin
                        
                                                  
         Catalin Aurelian Pilaf                                        
                                                  
                 
03-03 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-4 6-4
Bivolaru Florin
                                
                                                  
         Bivolaru Florin