DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 150 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei). In plus, taxa la turneul normal devine 90 de lei, in loc de 75 daca se inscriu doar 7 sau 8 jucatori.   

Locul 2: medalie

Sub 7 jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final US OPEN Series, dupa cum urmeaza:

5 - 6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 90 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). Daca sunt 5, una din grupe va fi de 2, iar respectivii jucatori vor plati taxa normala de 75 de lei. 

Locul 1: cupa


4 jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 100 de lei / jucator.

Locul 1: cupa.

3 jucatori - grupa de trei jucatori cu taxa de 75 de lei de jucator. 

Locul 1: cupa.

1 sau 2 jucatori se anuleaza turneul si taxa este returnata in cosul virtual sau in contul bancar al jucatorului in functie de preferinta.  

Daca un jucator castiga de doua ori un turneu din seria US OPEN, atunci va primi 90 de lei in cosul virtual.

                                                  
                                                  
         (1) Tudor Catalin                                        
                                                  
                 
05-03 Duminica nu inainte de 20:00
DINAMO   
7-6 7-6
(1) Tudor Catalin
                                
 Mihai Popovici                                                
         
04-03 Sambata nu inainte de 20:00
DINAMO   
6-1 6-1
Felix Tarcomnicu
                                        
 Felix Tarcomnicu                                                
                         
08-03 Miercuri 19:00
DINAMO   
6-2 6-1
(1) Tudor Catalin
                        
 (8) Baba Catalin                                                
         
04-03 Sambata nu inainte de 15:00
DINAMO   
6-3 6-4
(8) Baba Catalin
                                        
 Chiriacescu Virgil                                                
                 
05-03 Duminica nu inainte de 16:00
DINAMO   
6-4 6-3
(8) Baba Catalin
                                
 George Iosif                                                
         
03-03 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-4 2-6 6-1
George Iosif
                                        
 Lambis Torachidis                                                
                                 
09-03 Joi 20:30
ARCUL de TRIUMF   
6-4 6-4
Kaan Munip Sali
                
                                                  
         (4) Vasile Nita                                        
                                                  
                 
05-03 Duminica 12:00
DINAMO   
6-3 6-5 ab
Kaan Munip Sali
                                
 Kaan Munip Sali                                                
         
03-03 Vineri 19:00
DINAMO   
7-5 6-1
Kaan Munip Sali
                                        
 Bogdan Popescu                                                
                         
08-03 Miercuri 19:00
ARCUL de TRIUMF   
6-1 6-3
Kaan Munip Sali
                        
                                                  
         (5) Iancu Serban                                        
                                                  
                 
05-03 Duminica nu inainte de 12:00
TRACIA   
6-4 3-6 6-3
(5) Iancu Serban
                                
 Daniel Iordan                                                
         
02-03 Joi 21:30
DINAMO   
6-1 6-3
Daniel Iordan
                                        
 Radu Cosmin                                       
16-03 Joi 21:30
DINAMO   
6-1 7-6
Kaan Munip Sali
        
                                                  
                                                  
         (2) Sorin Eugen Vijelie                                        
                                                  
                 
05-03 Duminica 12:00
DINAMO   
6-3 6-2
Ovidiu Ologu
                                
 Cosmin Vlad                                                
         
02-03 Joi 21:00
DINAMO   
6-3 6-3
Ovidiu Ologu
                                        
 Ovidiu Ologu                                                
                         
07-03 Marti 21:00
DINAMO   
6-4 6-4
Ovidiu Ologu
                        
                                                  
         (7) Bogdan Grosu                                        
                                                  
                 
05-03 Duminica nu inainte de 20:00
DINAMO   
7-5 6-1
(7) Bogdan Grosu
                                
 Bogdan Constantinescu                                                
         
04-03 Sambata 13:00
TRACIA   
6-2 6-3
Bogdan Constantinescu
                                        
 Ioan Paraschiv                                                
                                 
14-03 Marti 21:00
DINAMO   
6-4 6-4
Mocanu Bogdan
                
                                                  
         (3) Florin Dumitru                                        
                                                  
                 
05-03 Duminica nu inainte de 14:00
DINAMO   
1-6 7-5 6-3
Mocanu Bogdan
                                
 Ioan Barbulescu                                                
         
04-03 Sambata nu inainte de 20:30
DINAMO   
6-4 6-0
Mocanu Bogdan
                                        
 Mocanu Bogdan                                                
                         
06-03 Luni 20:30
ARCUL de TRIUMF   
6-0 2-6 7-6
Mocanu Bogdan
                        
                                                  
         (6) Valentin Sava                                        
                                                  
                 
05-03 Duminica nu inainte de 16:00
DINAMO   
7-6 4-6 6-2
(6) Valentin Sava
                                
 Theodosie Mircea                                                
         
03-03 Vineri nu inainte de 12:00
DINAMO   
6-3 6-0
Theodosie Mircea
                                        
 Paun Gheorghe