DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 150 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei). In plus, taxa la turneul normal devine 90 de lei, in loc de 75 daca se inscriu doar 7 sau 8 jucatori.   

Locul 2: medalie

Sub 7 jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final US OPEN Series, dupa cum urmeaza:

5 - 6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 90 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). Daca sunt 5, una din grupe va fi de 2, iar respectivii jucatori vor plati taxa normala de 75 de lei. 

Locul 1: cupa


4 jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 100 de lei / jucator.

Locul 1: cupa.

3 jucatori - grupa de trei jucatori cu taxa de 75 de lei de jucator. 

Locul 1: cupa.

1 sau 2 jucatori se anuleaza turneul si taxa este returnata in cosul virtual sau in contul bancar al jucatorului in functie de preferinta.  

Daca un jucator castiga de doua ori un turneu din seria US OPEN, atunci va primi 90 de lei in cosul virtual.

                                                  
                                                  
         (1) Madalin Enescu                                        
                                                  
                 
26-02 Duminica nu inainte de 18:00
TRACIA   
4-6 6-2 5-1 ab
(1) Madalin Enescu
                                
 Capata Didi                                                
         
25-02 Sambata nu inainte de 21:00
TRACIA   
3-6 6-2 6-0
Capata Didi
                                        
 Radu Cozac                                                
                         
28-02 Marti 20:30
ARCUL de TRIUMF   
6-4 6-2
(1) Madalin Enescu
                        
                                                  
         Razvan Negru                                        
                                                  
                 
26-02 Duminica nu inainte de 14:30
DINAMO   
6-3 5-7 6-1
Laurentiu Nita
                                
                                                  
         Laurentiu Nita                                        
                                                  
                                 
03-03 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
7-6 6-3
Patrascu Dorian
                
                                                  
         (4) Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                 
26-02 Duminica 13:00
DINAMO   
6-2 6-1
Patrascu Dorian
                                
 Patrascu Dorian                                                
         
25-02 Sambata nu inainte de 17:00
TRACIA   
6-4 6-2
Patrascu Dorian
                                        
 Eduard Stoian                                                
                         
27-02 Luni 21:00
DINAMO   
6-3 6-2
Patrascu Dorian
                        
                                                  
         Silviu Mirea                                        
                                                  
                 
26-02 Duminica nu inainte de 15:30
DINAMO   
6-1 6-1
Florentin Dragoiu
                                
 Tiberiu Purdea                                                
         
24-02 Vineri nu inainte de 11:30
DINAMO   
6-4 6-7 6-1
Florentin Dragoiu
                                        
 Florentin Dragoiu                                       
10-03 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
0-6 6-2 6-2
Patrascu Dorian
        
                                                  
                                                  
         (2) Stoicea R?zvan                                        
                                                  
                 
26-02 Duminica nu inainte de 19:00
DINAMO
6-0 6-3
Simion Sergiu
                                
 Paul Lascu                                                
         
25-02 Sambata nu inainte de 20:00
DINAMO   
6-1 6-2
Simion Sergiu
                                        
 Simion Sergiu                                                
                         
27-02 Luni 20:30
ARCUL de TRIUMF   
7-5 6-2
Antonio Marinescu
                        
                                                  
         Ilina Florin                                        
                                                  
                 
26-02 Duminica nu inainte de 17:00
DINAMO   
6-3 5-7 7-5
Antonio Marinescu
                                
                                                  
         Antonio Marinescu                                        
                                                  
                                 
06-02 Luni 20:30
ARCUL de TRIUMF   
4-6 6-1 6-4
Stirbu Calin
                
                                                  
         (3) Daniel Grava                                        
                                                  
                 
26-02 Duminica nu inainte de 19:00
DINAMO   
6-1 6-1
(3) Daniel Grava
                                
 Felix Tarcomnicu                                                
         
24-02 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
7-5 4-6 6-2
Vasile Nita
                                        
 Vasile Nita                                                
                         
01-03 Miercuri 21:00
DINAMO   
4-6 6-1 6-3
Stirbu Calin
                        
                                                  
         Andrei Velicu Dordea                                        
                                                  
                 
26-02 Duminica nu inainte de 20:30
DINAMO   
6-3 6-3
Stirbu Calin
                                
 Stirbu Calin                                                
         
25-02 Sambata nu inainte de 16:00
DINAMO   
3-6 7-5 6-2
Stirbu Calin
                                        
 Valentin Petroiu