DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 150 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei).  

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei). In plus, taxa la turneul normal devine 90 de lei, in loc de 75 daca se inscriu doar 7 sau 8 jucatori.   

Locul 2: medalie

Sub 7 jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final US OPEN Series, dupa cum urmeaza:

5 - 6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 90 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). Daca sunt 5, una din grupe va fi de 2, iar respectivii jucatori vor plati taxa normala de 75 de lei. 

Locul 1: cupa


4 jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 100 de lei / jucator.

Locul 1: cupa.

3 jucatori - grupa de trei jucatori cu taxa de 75 de lei de jucator. 

Locul 1: cupa.

1 sau 2 jucatori se anuleaza turneul si taxa este returnata in cosul virtual sau in contul bancar al jucatorului in functie de preferinta.  

Daca un jucator castiga de doua ori un turneu din seria US OPEN, atunci va primi 90 de lei in cosul virtual.

                                                  
                                                  
         (1) Andreescu Constantin                                        
                                                  
                 
25-02 Sambata nu inainte de 20:00
DINAMO   
4-6 6-2 6-4
Adrian Cristea
                                
 Bogdan Capitanu                                                
         
23-02 Joi 20:30
ARCUL de TRIUMF   
6-1 7-5
Adrian Cristea
                                        
 Adrian Cristea                                                
                         
26-02 Duminica nu inainte de 14:00
TRACIA   
6-3 6-2
Nicolae Adrian Dinut
                        
                                                  
         Nicolae Adrian Dinut                                        
                                                  
                 
25-02 Sambata 15:00
TRACIA   
6-3 6-1
Nicolae Adrian Dinut
                                
                                                  
         Cornacel Ion                                        
                                                  
                                 
03-03 Vineri 19:00
DINAMO   
6-2 6-2
Nicolae Adrian Dinut
                
                                                  
         (4) Ionel Scirlet                                        
                                                  
                                                 
                                                  
         Turcu Petre                                        
                                                  
                         
26-02 Duminica 13:00
DINAMO   
6-2 6-2
(4) Ionel Scirlet
                        
                                                  
         Oprea Corina                                        
                                                  
                 
25-02 Sambata nu inainte de 18:00
DINAMO   
6-4 6-3
Adrian Olariu
                                
                                                  
         Adrian Olariu                                        
                                         
04-03 Sambata nu inainte de 14:00
DINAMO   
6-7 6-1 6-2
Nicolae Adrian Dinut
        
                                                  
                                                  
         (2) Valentin Mantu                                        
                                                  
                 
25-02 Sambata nu inainte de 16:00
DINAMO   
6-2 6-2
(2) Valentin Mantu
                                
 Antonio Frunzoi                                                
         
23-02 Joi 20:30
ARCUL de TRIUMF   
6-2 6-0
Antonio Frunzoi
                                        
 Victor Lazar                                                
                         
26-02 Duminica nu inainte de 17:00
DINAMO   
6-0 6-7 6-3
(2) Valentin Mantu
                        
                                                  
         Mihai Dan                                        
                                                  
                 
25-02 Sambata nu inainte de 17:00
DINAMO   
6-3 6-2
Octavian Bors
                                
                                                  
         Octavian Bors                                        
                                                  
                                 
27-02 Luni 20:30
DINAMO   
6-1 4-6 6-1
(2) Valentin Mantu
                
                                                  
         (3) Stefan Fanaca                                        
                                                  
                 
25-02 Sambata nu inainte de 17:30
DINAMO   
6-3 3-6 6-1
Huzum George
                                
 Huzum George                                                
         
24-02 Vineri nu inainte de 18:00
TRACIA   
6-3 6-1
Huzum George
                                        
 Dan Domniteanu                                                
                         
26-02 Duminica nu inainte de 15:00
DINAMO   
6-2 6-3
Claudiu Chelaru
                        
                                                  
         Constantin Bors                                        
                                                  
                 
25-02 Sambata nu inainte de 19:00
DINAMO   
4-6 6-1 6-1
Claudiu Chelaru
                                
                                                  
         Claudiu Chelaru