DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de 8 echipe sau mai mult:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 150 de lei / jucator, adica 300 de lei de echipa, la turneul final din 20.04.2017 - 02.05.2017 la care vor participa cele 8 echipe castigatoare ale celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 6000 de lei / echipa, adica 3000 de jucator).  

Locul 2: medalie

 
Tablou de 7 echipe:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 200 de lei / jucator, adica 400 de lei de echipa la turneul final din 20.04.2017 - 02.05.2017 la care vor participa cele 8 echipe castigatoare ale celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher Wilson de 3000 de lei de jucator, adica 6000 de echipa).  

Locul 2: medalie

Tablou sub 7 echipe - se vor tine doua etape si cele doua echipe campioane din cele doua etape vor juca intre ele ca sa vedem cine se califica la turneul final. 

In cazul in care se vor face grupe de 3 sau 4, taxa va fi mai mare cu 50 de lei/ echipa, aceasta suma urmand sa fie debitata din cosul virtual al jucatorului care a inscris echipa. 
 

                                
                                
       (1) Tudor Catalin /
Brener Octavian
                        
                                
             
11-02 Sambata nu inainte de 16:00
ARCUL de TRIUMF   
6-2 3-6 10-6
Marius Mihail Molocea /
Neagu Ovidiu
                  
  Catalin Serbanescu /
Andrei Aivanoaei
                              
       
10-02 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-1 3-6 10-7
Marius Mihail Molocea /
Neagu Ovidiu
                        
  Marius Mihail Molocea /
Neagu Ovidiu
                              
                   
12-02 Duminica nu inainte de 12:00
ARCUL de TRIUMF   
2-6 6-4 10-4
Marius Mihail Molocea /
Neagu Ovidiu
            
                                
        Adrian Badalan /
Constantin Baicu
                        
                                
             
11-02 Sambata nu inainte de 18:00
TRACIA   
6-4 7-5
Silviu Ulici /
Iacob Gheorghe Cristian
                  
                                
        Silviu Ulici /
Iacob Gheorghe Cristian
                        
                         
16-02 Joi 21:00
DINAMO   
6-1 6-4
Marius Mihail Molocea /
Neagu Ovidiu
      
                                
                                
       (2) Nelu Pilaf /
Iordanescu Traian
                        
                                
             
11-02 Sambata nu inainte de 14:00
ARCUL de TRIUMF   
3-6 6-3 10-7
Mircea Netea /
Stefan Dumbrava
                  
                                
        Mircea Netea /
Stefan Dumbrava
                        
                                
                   
14-02 Marti 21:00
ARCUL de TRIUMF   
6-3 6-4
Panturu Radu /
Ilincea Daniel
            
                                
        Dan Catalin Gradinaru /
Tiberiu Marinescu
                        
                                
             
11-02 Sambata nu inainte de 19:00
TRACIA   
6-4 4-6 10-4
Panturu Radu /
Ilincea Daniel
                  
                                
        Panturu Radu /
Ilincea Daniel