DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 150 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher de 3000 de lei Wilson).  

Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher de 3000 de lei Wilson).  

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher de 3000 de lei Wilson). In plus, taxa la turneul normal devine 90 de lei, in loc de 75 daca se inscriu doar 7 sau 8 jucatori.   

Locul 2: medalie

Sub 7 jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final US OPEN Series, dupa cum urmeaza:

5 - 6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 90 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). Daca sunt 5, una din grupe va fi de 2, iar respectivii jucatori vor plati taxa normala de 75 de lei. 

Locul 1: cupa


4 jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 100 de lei / jucator.

Locul 1: cupa.

3 jucatori - grupa de trei jucatori cu taxa de 75 de lei de jucator. 

Locul 1: cupa.

1 sau 2 jucatori se anuleaza turneul si taxa este returnata in cosul virtual sau in contul bancar al jucatorului in functie de preferinta.  

                                                  
                                                  
         (1) Catalin Serbanescu                                        
                                                  
                 
07-01 Sambata 12:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-3 6-7 6-3
(1) Catalin Serbanescu
                                
 Catalin Aurelian Pilaf                                                
         
06-01 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-4 6-1
Marius Mirita
                                        
 Marius Mirita                                                
                         
08-01 Duminica 13:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 7-6
(1) Catalin Serbanescu
                        
 (8) Andrei Velicu Dordea                                                
         
06-01 Vineri nu inainte de 20:00
DINAMO   
6-1 6-4
(8) Andrei Velicu Dordea
                                        
 Bogdan Bobocescu                                                
                 
07-01 Sambata nu inainte de 13:00
TRACIA   
7-5 6-2
Dragnea Cristi
                                
 Dragnea Cristi                                                
         
06-01 Vineri nu inainte de 13:00
DINAMO   
6-1 6-3
Dragnea Cristi
                                        
 Dumitrescu Doru                                                
                                 
10-01 Marti 21:00
DINAMO   
6-3 6-3
(1) Catalin Serbanescu
                
                                                  
         (4) Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                 
07-01 Sambata nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-0 6-1
Dunca Iulian
                                
 Dunca Iulian                                                
         
06-01 Vineri 10:00
DINAMO   
6-1 6-4
Dunca Iulian
                                        
 Laurentiu Nita                                                
                         
08-01 Duminica nu inainte de 14:30
ARCUL DE TRIUMF   
7-5 6-2
Dunca Iulian
                        
                                                  
         (5) Daniel Grava                                        
                                                  
                 
07-01 Sambata nu inainte de 22:00
DINAMO   
6-1 7-5
Alexandru Bogdan Antoniu
                                
 Razvan Negru                                                
         
06-01 Vineri nu inainte de 19:00
DINAMO   
2-6 6-2 6-3
Alexandru Bogdan Antoniu
                                        
 Alexandru Bogdan Antoniu                                       
20-01 Vineri nu inainte de 21:00
TRACIA
6-2 3-6 7-5
(1) Catalin Serbanescu
        
                                                  
                                                  
         (2) Madalin Enescu                                        
                                                  
                 
07-01 Sambata nu inainte de 16:00
TRACIA   
7-6 4-6 7-5
Mircea Netea
                                
 Mircea Netea                                                
         
06-01 Vineri 17:00
DINAMO   
6-4 6-1
Mircea Netea
                                        
 Popa Cornel                                                
                         
08-01 Duminica nu inainte de 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 7-5
Mircea Netea
                        
                                                  
         (7) Silviu Mirea                                        
                                                  
                 
07-01 Sambata nu inainte de 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
WO
(7) Silviu Mirea
                                
 Martinescu Dragos                                                
         
06-01 Vineri nu inainte de 18:00
DINAMO   
6-2 6-1
Martinescu Dragos
                                        
 Vasile Nita                                                
                                 
12-01 Joi 21:00
DINAMO   
6-4 6-4
Sterescu Alexandru
                
                                                  
         (3) Stoicea R?zvan                                        
                                                  
                 
07-01 Sambata nu inainte de 17:00
ARCUL DE TRIUMF   
7-6 6-3
Sterescu Alexandru
                                
 Sterescu Alexandru                                                
         
06-01 Vineri nu inainte de 19:00
DINAMO   
6-1 6-0
Sterescu Alexandru
                                        
 Dumitrescu Vlad                                                
                                                 
                                                  
         (6) Raduica Silviu                                        
                                                  
                 
07-01 Sambata nu inainte de 13:00
DINAMO   
7-5 4-6 6-4
Serbanescu Cristian
                                
 Manea Florin                                                
         
06-01 Vineri nu inainte de 15:00
DINAMO   
6-3 6-3
Serbanescu Cristian
                                        
 Serbanescu Cristian