DINAMO / TC Drumul Taberei / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club by the Lake/ Tennis Hero Ramada

Adresa: Dr. Taberei: Str. Brasov, 21 A / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Olimpia: Str. Vailor, 16A / By the Lake - cherhanaua Ancora Herastrau / Hard Work - blvd. Dr. Taberei 130-132/ Tennis Hero Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza, Sector: 1
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289 / Tennis Club by the lake: 0745633955 / Hard Work: 0721197867/ Ramada: 0722443789
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 150 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher de 3000 de lei Wilson).  

Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher de 3000 de lei Wilson).  

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de 250 de lei / jucator la turneul final din 30.03.2017 - 11.04.2017 la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din US Open Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la New York in 2017 - cazare, avion si intrare la US OPEN sau voucher de 3000 de lei Wilson). In plus, taxa la turneul normal devine 90 de lei, in loc de 75 daca se inscriu doar 7 sau 8 jucatori.   

Locul 2: medalie

Sub 7 jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final US OPEN Series, dupa cum urmeaza:

5 - 6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 90 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). Daca sunt 5, una din grupe va fi de 2, iar respectivii jucatori vor plati taxa normala de 75 de lei. 

Locul 1: cupa


4 jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 100 de lei / jucator.

Locul 1: cupa.

3 jucatori - grupa de trei jucatori cu taxa de 75 de lei de jucator. 

Locul 1: cupa.

1 sau 2 jucatori se anuleaza turneul si taxa este returnata in cosul virtual sau in contul bancar al jucatorului in functie de preferinta.  

                                                                 
                                                                 
          (1) Tudor Catalin                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 15:00
TRACIA   
6-2 3-6 6-3
Paul Cambera
                                             
 Paul Cambera                                                               
          
05-01 Joi nu inainte de 21:30
ARCUL DE TRIUMF   
6-2 2-6 6-4
Paul Cambera
                                                      
 Dinu Stanescu                                                               
                            
08-01 Duminica nu inainte de 17:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 6-3
Paul Cambera
                                    
                                                                 
          Baba Catalin                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 15:00
DINAMO   
7-6 6-2
Baba Catalin
                                             
                                                                 
          Radu Cosmin                                                      
                                                                 
                                     
11-01 Miercuri 21:00
DINAMO   
6-4 6-4
Paul Cambera
                           
                                                                 
          Valentin Sava                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 19:00
TRACIA   
2-6 7-6 6-3
Adrian Tircomnicu
                                             
                                                                 
          Adrian Tircomnicu                                                      
                                                                 
                            
08-01 Duminica nu inainte de 15:00
ARCUL DE TRIUMF   
4-6 7-5 6-0
Adrian Tircomnicu
                                    
                                                                 
          Dragne Horatiu Gabriel                                                      
                                                                 
                   
05-01 Joi 12:00
DINAMO   
6-2 6-2
Dragne Horatiu Gabriel
                                             
                                                                 
          (8) Bogdan Grosu                                                      
                                                                 
                                              
16-01 Luni 21:00
DINAMO   
6-2 3-6 6-3
Paul Cambera
                  
                                                                 
          (4) Florin Dumitru                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 11:00
DINAMO   
7-5 6-4
Valentin Petroiu
                                             
 Valentin Petroiu                                                               
          
06-01 Vineri nu inainte de 18:00
TRACIA   
6-4 4-6 6-2
Valentin Petroiu
                                                      
 Dinuta Andrei                                                               
                            
08-01 Duminica nu inainte de 15:00
ARCUL DE TRIUMF   
4-6 7-5 6-2
Valentin Petroiu
                                    
                                                                 
          Theodosie Mircea                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 16:00
ARCUL DE TRIUMF
WO
Theodosie Mircea
                                             
                                                                 
          Vasile Nita                                                      
                                                                 
                                     
10-01 Marti 19:00
DINAMO   
6-1 6-3
Paun Gheorghe
                           
                                                                 
          Bogdan Popescu                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 17:00
DINAMO   
6-1 6-4
Paun Gheorghe
                                             
                                                                 
          Paun Gheorghe                                                      
                                                                 
                            
08-01 Duminica nu inainte de 13:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-2
Paun Gheorghe
                                    
 Vilceanu Victor                                                               
          
05-01 Joi 20:30
ARCUL DE TRIUMF   
3-6 6-1 6-3
Crina Smarandache
                                                      
 Crina Smarandache                                                               
                   
07-01 Sambata 12:00
DINAMO   
6-3 6-2
Crina Smarandache
                                             
                                                                 
          (5) Andrei Radu                                                      
                                                       
23-01 Luni 21:00
DINAMO   
6-0 6-4
Traian Radu
         
                                                                 
                                                                 
          (2) Marius Chelaru                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 18:00
DINAMO   
7-6 4-6 6-0
(2) Marius Chelaru
                                             
 Enache Daniel                                                               
          
06-01 Vineri nu inainte de 21:00
DINAMO   
WO
Enache Daniel
                                                      
 Cristian Miu                                                               
                            
08-01 Duminica 09:00
TRACIA   
6-2 6-3
Catalin Andrei
                                    
                                                                 
          Felix Tarcomnicu                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 15:00
DINAMO   
2-6 6-2 6-4
Catalin Andrei
                                             
                                                                 
          Catalin Andrei                                                      
                                                                 
                                     
09-01 Luni 20:30
ARCUL DE TRIUMF   
6-3 6-4
Catalin Andrei
                           
                                                                 
          Daniel Iordan                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 14:00
DINAMO   
6-1 5-7 6-3
Branescu Lucian
                                             
                                                                 
          Branescu Lucian                                                      
                                                                 
                            
08-01 Duminica 12:00
TRACIA   
6-3 6-4
Costa Santea
                                    
                                                                 
          Costa Santea                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata 12:00
ARCUL DE TRIUMF   
7-5 7-5
Costa Santea
                                             
                                                                 
          (7) Dumitrescu Vlad                                                      
                                                                 
                                              
16-01 Luni 20:30
DINAMO   
6-3 3-6 6-4
Traian Radu
                  
                                                                 
          (3) Sorin Eugen Vijelie                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 17:00
DINAMO   
7-6 6-4
(3) Sorin Eugen Vijelie
                                             
 Haluca Laurentiu                                                               
          
06-01 Vineri nu inainte de 20:00
TRACIA   
6-2 4-6 6-2
Alexandru Cerchez
                                                      
 Alexandru Cerchez                                                               
                            
08-01 Duminica nu inainte de 17:00
TRACIA   
6-4 6-4
(3) Sorin Eugen Vijelie
                                    
                                                                 
          Cosmin Vlad                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata nu inainte de 19:00
DINAMO   
6-0 6-4
George Iosif
                                             
                                                                 
          George Iosif                                                      
                                                                 
                                     
10-01 Marti nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-4 7-5
Traian Radu
                           
                                                                 
          Petcu Vasile                                                      
                                                                 
                   
07-01 Sambata 13:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 6-2
Ovidiu Ologu
                                             
                                                                 
          Ovidiu Ologu                                                      
                                                                 
                            
08-01 Duminica nu inainte de 11:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-1
Traian Radu
                                    
 Traian Radu                                                               
          
06-01 Vineri nu inainte de 19:00
DINAMO   
7-5 4-6 7-5
Traian Radu
                                                      
 Madalin Vamvu                                                               
                   
07-01 Sambata nu inainte de 18:00
TRACIA   
6-1 6-4
Traian Radu
                                             
                                                                 
          (6) Iancu Serban