Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Premii la tablou de 16:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti (impreuna cu invingatorul de la alt nivel de joc)  + bilet cu acces pe Philippe Chatrier si alte 15 terenuri din complexul Roland Garros in unul din primele tururi unde vor putea fi vazuti foarte multi din cei 256 de jucatori si jucatoare care participa la cel mai mare turneu pe zgura din lume + CUPA MARE; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se pot oferi 900 de RON in cosul virtual sau voucher Wilson sau Tennis Axyall de 1200 de RON. Premiul nu este transferabil unei alte persoane. Pentru persoanele insotitoare nu putem achizitiona bilete de avion sau de meci, respectiv cazare. Premiul nu este transferabil unei alte persoane. 

Locul 2: medalie + 130 de lei in cosul virtual.

Locul 3 si 4: medalie + 65 de lei in cosul virtual

Cazarea la Paris va fi in camera dubla twin, castigatorii urmand a fi cazati cate doi in camera. Jucatorii care doresc pot sta si singuri in camera, insa, in acest caz trebuie sa plateasca una din cele doua nopti de cazare. 

Daca un jucator castiga 2 astfel de turnee i se va acorda un voucher Wilson sau Tennis Axyall de 1200 de ron in locul pachetului Roland Garros caci acest pachet nu e transferabil pe numele altei persoane.


 

                                                  
                                                  
         (1) Tudor Catalin                                        
                                                  
                 
03-12 Sambata 12:00
ARCUL DE TRIUMF   
7-5 6-4
(1) Tudor Catalin
                                
 Marian Gata                                                
         
02-12 Vineri nu inainte de 22:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 3-6 6-2
Cristian Miu
                                        
 Cristian Miu                                                
                         
04-12 Duminica nu inainte de 12:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 5-0 ab
Raducu Florin
                        
                                                  
         Raducu Florin                                        
                                                  
                 
03-12 Sambata nu inainte de 20:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 5-7 6-1
Raducu Florin
                                
                                                  
         Theodosie Mircea                                        
                                                  
                                 
05-12 Luni 19:00
HARD WORK   
6-3 6-4
Marius Mirita
                
                                                  
         (4) Dragne Horatiu Gabriel                                        
                                                  
                 
03-12 Sambata nu inainte de 20:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-4
Marius Mirita
                                
 Marius Mirita                                                
                                                 
 Mircea Andreescu                                                
                         
04-12 Duminica nu inainte de 16:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-3 3-6 6-4
Marius Mirita
                        
                                                  
         Ilie Mircea                                        
                                                  
                 
03-12 Sambata nu inainte de 20:00
ARCUL DE TRIUMF   
7-6 6-0
Ilie Mircea
                                
 Cristian Pielescu                                                
         
02-12 Vineri nu inainte de 22:00
TRACIA   
6-3 7-5
Cristian Pielescu
                                        
 Dragos Cirstea                                       
18-12 Duminica 18:00
TRACIA   
6-0 6-3
Marius Mirita
        
                                                  
                                                  
         (2) Daniel Iordan                                        
                                                  
                 
03-12 Sambata nu inainte de 16:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-4
(2) Daniel Iordan
                                
 Dinu Stanescu                                                
         
01-12 Joi nu inainte de 14:00
TRACIA   
6-4 6-1
Sorin Eugen Vijelie
                                        
 Sorin Eugen Vijelie                                                
                         
04-12 Duminica nu inainte de 20:00
ARCUL DE TRIUMF   
3-6 6-2 6-1
Adrian Tircomnicu
                        
                                                  
         Adrian Tircomnicu                                        
                                                  
                 
02-12 Vineri 10:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-3 2-6 6-4
Adrian Tircomnicu
                                
                                                  
         Cosmin Vlad                                        
                                                  
                                 
14-12 Miercuri 20:00
DINAMO   
6-4 6-2
Iancu Serban
                
                                                  
         (3) Dumitrescu Vlad                                        
                                                  
                 
03-12 Sambata nu inainte de 16:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 0-6 6-3
(3) Dumitrescu Vlad
                                
 Lupascu Vlad                                                
         
01-12 Joi nu inainte de 12:00
TRACIA   
6-1 6-2
Felix Tarcomnicu
                                        
 Felix Tarcomnicu                                                
                         
04-12 Duminica nu inainte de 14:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-2 6-2
Iancu Serban
                        
                                                  
         Iancu Serban                                        
                                                  
                 
03-12 Sambata nu inainte de 20:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-4 6-4
Iancu Serban
                                
                                                  
         George Iosif