DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Doua grupe de cate 4 echipe in care se va juca in sistem de fiecare cu fiecare, primele 2 urmand sa se califice in semifinale. Cele 8 echipe calificate sunt castigatoarele turneeleor din cele 8 etape ale Roma Series care s-au desfasurat in cursul anului. 

Cei ce vor castiga acest turneu vor primi un bilet de zbor dus-intors Bucuresti - Roma, cazare impreuna cu partenerul 2 nopti la minim 3 stele la Roma si bilet de acces intr-una din zilele in care se desfasoara Masters-ul.

 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Radu Cauc / Traian Radu3-06-147-30
Bogdan Buchman / Antonio Marinescu1-23-440-45
Catalinoiu Marian / Leonard Cristescu1-23-535-48
George Iosif / Ovidiu Ologu1-22-427-26
George Iosif / Ovidiu Ologu      6-7 5-7
          28-10 Vineri nu inainte de 22:00, DINAMO
Bogdan Buchman / Antonio Marinescu
Radu Cauc / Traian Radu      6-3 6-1
          29-10 Sambata nu inainte de 18:30, Tracia
George Iosif / Ovidiu Ologu
George Iosif / Ovidiu Ologu 6-0 6-0
          30-10 Duminica 12:00, Hard Work
Catalinoiu Marian / Leonard Cristescu
Bogdan Buchman / Antonio Marinescu      5-7 6-7
          30-10 Duminica 08:00, Tracia
Radu Cauc / Traian Radu
Catalinoiu Marian / Leonard Cristescu      4-6 6-4 10-5
          29-10 Sambata nu inainte de 17:30, Power Tennis OTOPENI
Bogdan Buchman / Antonio Marinescu
Catalinoiu Marian / Leonard Cristescu      7-5 1-6 7-10
          28-10 Vineri nu inainte de 20:00, Power Tennis OTOPENI
Radu Cauc / Traian Radu
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Dulea Vlad / Catalin Serbanescu3-06-153-36
Felix Tarcomnicu / Iordanescu Traian2-15-249-38
Mihai Dan / Razvan Radulescu1-22-422-28
Necula Carmen / Alin Poalelungi0-30-614-36
Mihai Dan / Razvan Radulescu      6-2 6-1
          02-11 Miercuri 20:30, DINAMO
Necula Carmen / Alin Poalelungi
Dulea Vlad / Catalin Serbanescu      6-2 7-5
          31-10 Luni 20:30, DINAMO
Mihai Dan / Razvan Radulescu
Mihai Dan / Razvan Radulescu      0-6 3-6
          30-10 Duminica nu inainte de 15:30, Tracia
Felix Tarcomnicu / Iordanescu Traian
Necula Carmen / Alin Poalelungi      2-6 2-6
          30-10 Duminica nu inainte de 18:30, Tracia
Dulea Vlad / Catalin Serbanescu
Felix Tarcomnicu / Iordanescu Traian      6-4 6-3
          29-10 Sambata nu inainte de 14:30, Power Tennis OTOPENI
Necula Carmen / Alin Poalelungi
Felix Tarcomnicu / Iordanescu Traian      7-6 4-6 14-16
          27-10 Joi 21:00, DINAMO
Dulea Vlad / Catalin Serbanescu