DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + o inscriere gratuita 
Locul 2: medalie + o inscriere gratuita
Locul 3-4: o inscriere gratuita
Locul 5-8: o inscriere gratuita.

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + o inscriere gratuita 
Locul 2: medalie + o inscriere gratuita
Locul 3 si 4:  o inscriere gratuita
 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + o inscriere gratuita
Locul 2: medalie + 23 de lei in cosul virtual

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + inscriere gratuita

6 jucatori: 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa 

5 jucatori - o grupa de 2 jucatori si una de 3 jucatori. Taxa de 80 de lei pentru cei ce au doua meciuri garantate.

Locul 1 - cupa

4 jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa 

 

                                
                                
       (1) Tudor Catalin                        
                                
             
24-09 Sambata 13:00
Tracia   
6-1 0-6 6-4
Ioan Barbulescu
                  
 Ioan Barbulescu                              
       
23-09 Vineri nu inainte de 22:00
Hard Work   
7-6 6-3
Ioan Barbulescu
                        
 Marian Coman                              
                   
25-09 Duminica 13:00
Hard Work   
6-3 6-3
Ioan Barbulescu
            
                                
       George Iosif                        
                                
             
24-09 Sambata nu inainte de 15:00
Tracia   
7-5 6-3
George Iosif
                  
                                
       Vasile Nita                        
                         
30-09 Vineri 20:00
Hard Work   
6-4 0-6 6-3
Branescu Lucian
      
                                
                                
       (2) Bogdan Grosu                        
                                
             
25-09 Duminica nu inainte de 12:00
Tracia   
6-2 6-0
Branescu Lucian
                  
 Ilie Mircea                              
       
24-09 Sambata nu inainte de 15:30
Hard Work   
6-0 2-6 6-1
Branescu Lucian
                        
 Branescu Lucian                              
                   
27-09 Marti 20:00
Hard Work   
6-3 1-6 6-3
Branescu Lucian
            
                                
       Mihai Badescu                        
                                
             
25-09 Duminica nu inainte de 18:00
Hard Work   
7-5 6-2
Mihai Badescu
                  
 Catalin Andrei                              
       
24-09 Sambata nu inainte de 12:00
Hard Work   
7-6 6-3
Catalin Andrei
                        
 Traian Radu