DINAMO / TC Drumul Taberei / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club by the Lake/ Tennis Hero Ramada

Adresa: Dr. Taberei: Str. Brasov, 21 A / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Olimpia: Str. Vailor, 16A / By the Lake - cherhanaua Ancora Herastrau / Hard Work - blvd. Dr. Taberei 130-132/ Tennis Hero Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza, Sector: 1
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289 / Tennis Club by the lake: 0745633955 / Hard Work: 0721197867/ Ramada: 0722443789
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti (impreuna cu invingatorul de la alt nivel de joc)  + bilet cu acces pe Philippe Chatrier si alte 15 terenuri din complexul Roland Garros in unul din primele tururi unde vor putea fi vazuti foarte multi din cei 256 de jucatori si jucatoare care participa la cel mai mare turneu pe zgura din lume + CUPA MARE; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se pot oferi 900 de RON in cosul virtual sau voucher Wilson sau Tennis Axyall de 1200 de RON. Premiul nu este transferabil unei alte persoane. Pentru persoanele insotitoare nu putem achizitiona bilete de avion sau de meci, respectiv cazare. 

Locul 2: CUPA MEDIE + 130 de lei in cosul virtual.

Locul 3 si 4: medalie + 65 de lei in cosul virtual

Cazarea la Paris va fi in camera dubla twin, castigatorii urmand a fi cazati cate doi in camera. Jucatorii care doresc pot sta si singuri in camera, insa, in acest caz trebuie sa plateasca una din cele doua nopti de cazare. 

La 7 jucatori - premiul va fi de 400 de ron in cosul virtual.

La 6 jucatori se vor face doua grupe de 3 cu 2 meciuri garantate de fiecare si premiul la locul 1 va fi un voucher  Wilson de 400 de lei. 
 
La 5 jucatori - se vor face doua grupe una de trei jucatori si una de doi jucatori premiul fiind un voucher Tennis Axyall sau Wilson de 120 de lei. 

La 4 jucatori se va face o grupa de 4 cu 3 meciuri garantate de fiecare jucator, premiul la locul 1 fiind un voucher Wilson sau Tennis Axyall de 120 de lei.

Daca un jucator castiga 2 astfel de turnee i se va acorda un voucher Wilson sau Tennis Axyall de 1200 de ron in locul pachetului Roland Garros caci acest pachet nu e transferabil pe numele altei persoane.


 

                                                  
                                                  
         (1) JUNG Jihun                                        
                                                  
                 
17-09 Sambata nu inainte de 18:00
Tracia   
6-1 7-5
(1) JUNG Jihun
                                
 Luca Moldoveanu                                                
         
16-09 Vineri 08:00
Tracia   
6-3 1-6 6-2
Luca Moldoveanu
                                        
 Pavel Marian                                                
                         
18-09 Duminica nu inainte de 18:00
Tracia   
2-6 6-1 6-0
Mihai Marinescu
                        
                                                  
         Iacob Adrian                                        
                                                  
                 
17-09 Sambata nu inainte de 20:00
Tracia   
6-4 5-7 6-4
Mihai Marinescu
                                
                                                  
         Mihai Marinescu                                        
                                                  
                                 
24-09 Sambata 15:00
Tracia   
2-6 6-1 6-3
Mihai Marinescu
                
                                                  
         (4) Jinga Gabriel                                        
                                                  
                 
15-09 Joi nu inainte de 21:30
Hard Work   
6-4 6-4
Vaideanu Daniela
                                
                                                  
         Vaideanu Daniela                                        
                                                  
                         
18-09 Duminica nu inainte de 20:00
Hard Work   
6-1 6-3
Raduica Silviu
                        
                                                  
                                                 
                                                  
                 
17-09 Sambata nu inainte de 14:00
Hard Work   
6-1 6-1
Raduica Silviu
                                
                                                  
         Raduica Silviu                                        
                                         
05-10 Miercuri 20:00
ENACHE HERASTRAU   
6-0 6-4
Mihai Marinescu
        
                                                  
                                                  
         (2) Voicu Nicolae                                        
                                                  
                 
17-09 Sambata nu inainte de 13:00
Tracia   
6-1 6-3
(2) Voicu Nicolae
                                
                                                  
         Brateanu Silviu Dragos                                        
                                                  
                         
18-09 Duminica nu inainte de 16:00
Tracia   
7-5 7-6
Catalin Serbanescu
                        
                                                  
         Catalin Serbanescu                                        
                                                  
                 
17-09 Sambata nu inainte de 16:00
Tracia   
7-5 6-1
Catalin Serbanescu
                                
                                                  
         Alin Neagu                                        
                                                  
                                 
29-09 Joi nu inainte de 22:00
Hard Work   
6-3 6-4
Catalin Serbanescu
                
                                                  
         (3) Madalin Enescu                                        
                                                  
                 
16-09 Vineri nu inainte de 16:00
Tracia   
3-6 6-4 6-3
Calin Barbulescu
                                
                                                  
         Calin Barbulescu                                        
                                                  
                         
18-09 Duminica nu inainte de 14:00
Tracia   
6-2 6-4
Calin Barbulescu
                        
                                                  
         Popa Razvan                                        
                                                  
                 
17-09 Sambata 11:00
Tracia   
4-6 6-2 6-4
Dragnea Cristi
                                
                                                  
         Dragnea Cristi