Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 29 - 30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA).
 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA). . 

Locul 2: medalie

Tablou de 6-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Roma Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma - cazare, avion si intrarea la Mastersul de la Roma).

Locul 2: medalie

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa 

* Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                                  
                                                  
         (1) Stoicea R?zvan                                        
                                                  
                 
03-04 Duminica nu inainte de 15:30
Dinamo   
4-6 7-5 6-1
Eugen Cojanu
                                
 PAUL Adrian                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 17:00
Dinamo   
6-0 7-6
Eugen Cojanu
                                        
 Eugen Cojanu                                                
                         
05-04 Marti nu inainte de 21:30
Dinamo   
7-6 6-3
Eugen Cojanu
                        
 (8) Daniel Iordan                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 21:00
Tracia   
6-0 6-3
(8) Daniel Iordan
                                        
 Stephan Albert                                                
                 
03-04 Duminica nu inainte de 21:00
Tracia   
6-4 7-5
Bistreanu Sorin
                                
 Marinakis George                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 17:00
Dinamo   
6-2 6-3
Bistreanu Sorin
                                        
 Bistreanu Sorin                                                
                                 
19-04 Marti 20:00
Dinamo   
6-0 7-5
Eugen Cojanu
                
 (4) Razvan Negru                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-2 6-2
(4) Razvan Negru
                                        
 Vasile Nita                                                
                 
03-04 Duminica nu inainte de 19:30
Tracia   
6-0 6-3
(4) Razvan Negru
                                
 Theodosie Mircea                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 18:00
Tracia
WO
Theodosie Mircea
                                        
 Darius Rustei                                                
                         
04-04 Luni 19:30
Dinamo   
6-1 6-3
(4) Razvan Negru
                        
 (5) Catalin Serbanescu                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 20:00
Tracia   
4-6 6-4 ab
Pavel Marian
                                        
 Pavel Marian                                                
                 
03-04 Duminica nu inainte de 11:30
Dinamo   
6-2 6-1
Florin Dumitru
                                
 Traian Radu                                                
         
02-04 Sambata 10:00
Dinamo   
6-4 6-2
Florin Dumitru
                                        
 Florin Dumitru                                       
21-04 Joi 20:30
Arcul de Triumf   
6-3 6-1
(3) Alin Neagu
        
                                                  
 (2) Florin Manea                                                
         
01-04 Vineri 10:00
Tracia   
6-3 6-1
(2) Florin Manea
                                        
 Arthur Radulescu                                                
                 
03-04 Duminica nu inainte de 20:30
Dinamo
WO
Grigoriu Laurentiu
                                
 Ilie Mircea                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 19:00
Tracia   
6-4 5-7 6-3
Grigoriu Laurentiu
                                        
 Grigoriu Laurentiu                                                
                         
08-04 Vineri nu inainte de 20:00
Arcul de Triumf   
7-6 6-1
Grigoriu Laurentiu
                        
 (7) Tudor Catalin                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 20:30
Dinamo   
6-3 6-7 6-0
Florin Lucian Matei
                                        
 Florin Lucian Matei                                                
                 
03-04 Duminica nu inainte de 14:30
Dinamo   
6-2 6-4
Florin Lucian Matei
                                
 Mocanu Bogdan                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 13:00
Dinamo   
6-7 6-0 6-3
Alexandru Dan Iulian Teodorescu
                                        
 Alexandru Dan Iulian Teodorescu                                                
                                 
09-04 Sambata nu inainte de 12:30
Arcul de Triumf   
6-3 6-2
(3) Alin Neagu
                
 (3) Alin Neagu                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 19:00
Dinamo   
6-2 1-0 ab
(3) Alin Neagu
                                        
 Andu Jinga                                                
                 
03-04 Duminica 13:00
Dinamo   
6-2 7-5
(3) Alin Neagu
                                
 Cotoi Alexandru                                                
         
31-03 Joi nu inainte de 12:00
Dinamo   
6-2 6-1
Cotoi Alexandru
                                        
 Chiriacescu Virgil                                                
                         
04-04 Luni 22:00
Dinamo   
6-3 1-6 6-3
(3) Alin Neagu
                        
 (6) Mirel Micu                                                
         
31-03 Joi nu inainte de 11:30
Arcul de Triumf   
3-6 6-4 7-6
Panturu Radu
                                        
 Panturu Radu                                                
                 
03-04 Duminica nu inainte de 17:00
Dinamo   
7-6 7-6
Octavian Avram
                                
 George Iosif                                                
         
02-04 Sambata nu inainte de 18:30
Dinamo   
6-1 6-3
Octavian Avram
                                        
 Octavian Avram