DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 29 - 30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA).
 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA). . 

Locul 2: medalie

Tablou de 6-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Roma Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma - cazare, avion si intrarea la Mastersul de la Roma).

Locul 2: medalie

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa 

* Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                                  
                                                  
         (1) Dumitrescu Vlad                                        
                                                  
                 
02-04 Sambata 12:30
Dinamo   
7-6 6-3
(1) Dumitrescu Vlad
                                
 Radu Boitos                                                
         
01-04 Vineri nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-7 6-3 6-4
Marius Pieloiu
                                        
 Marius Pieloiu                                                
                         
03-04 Duminica 11:00
Dinamo   
7-5 7-5
Gabriel Sarbu
                        
 (8) Socol-Florescu Mihai                                                
         
01-04 Vineri nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-2 6-1
(8) Socol-Florescu Mihai
                                        
 Necula Carmen                                                
                 
02-04 Sambata nu inainte de 17:00
Dinamo   
7-6 3-6 6-1
Gabriel Sarbu
                                
 Gabriel Sarbu                                                
         
01-04 Vineri 20:30
Dinamo   
6-3 6-0
Gabriel Sarbu
                                        
 Bogdan Chirvase                                                
                                 
04-04 Luni 21:00
Dinamo   
6-1 6-1
Paul Cambera
                
                                                  
         (4) Rares Marculet                                        
                                                  
                 
02-04 Sambata nu inainte de 15:00
Dinamo   
6-4 6-3
Paul Cambera
                                
 Paul Cambera                                                
         
01-04 Vineri nu inainte de 22:00
Dinamo   
6-1 6-3
Paul Cambera
                                        
 Andrei Predescu                                                
                         
03-04 Duminica nu inainte de 13:30
Dinamo   
6-1 6-2
Paul Cambera
                        
                                                  
         (5) Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
02-04 Sambata 13:00
Dinamo   
7-6 7-5
Marinakis George
                                
 Marinakis George                                                
         
31-03 Joi nu inainte de 22:00
Dinamo   
6-0 6-1
Marinakis George
                                        
 Tiberiu Aluas                                       
21-04 Joi 21:30
Arcul de Triumf   
6-1 6-3
Paul Cambera
        
                                                  
                                                  
         (2) Scinteia Gabriel                                        
                                                  
                 
02-04 Sambata nu inainte de 17:30
Dinamo   
2-6 6-1 6-3
Bogdan Popescu
                                
 Bogdan Popescu                                                
         
31-03 Joi nu inainte de 13:30
Arcul de Triumf   
6-1 7-6
Bogdan Popescu
                                        
 Costea Noni                                                
                         
03-04 Duminica nu inainte de 15:30
Dinamo   
6-2 6-2
Bogdan Popescu
                        
 (7) Felix Tarcomnicu                                                
         
01-04 Vineri nu inainte de 19:30
Tracia   
6-2 6-2
Valentin Sava
                                        
 Valentin Sava                                                
                 
02-04 Sambata nu inainte de 14:30
Dinamo   
6-2 6-3
Valentin Sava
                                
 Radu Cauc                                                
         
01-04 Vineri 19:30
Dinamo   
6-2 6-2
Radu Cauc
                                        
 Matei Teodorescu                                                
                                 
06-04 Miercuri nu inainte de 11:30
Dinamo   
4-6 6-4 6-2
Viciu Emil
                
                                                  
         (3) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
02-04 Sambata nu inainte de 15:30
Dinamo   
6-0 4-6 6-4
Viciu Emil
                                
 Florentin Ciuhrii                                                
         
31-03 Joi 10:00
Arcul de Triumf   
2-6 6-1 6-3
Viciu Emil
                                        
 Viciu Emil                                                
                         
03-04 Duminica nu inainte de 15:00
Dinamo   
7-6 6-4
Viciu Emil
                        
                                                  
         (6) Bogdan Petre                                        
                                                  
                 
02-04 Sambata nu inainte de 17:00
Tracia   
6-4 1-6 6-1
Catalin Sirbu
                                
 Catalin Sirbu                                                
         
01-04 Vineri 20:30
Dinamo   
7-6 6-0
Catalin Sirbu
                                        
 Stanciulescu Mario Cristian