DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 29 - 30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din LONDON Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la LONDRA in 2017 - cazare, avion si intrare la Turneul Barclays Tour Finals din 2017).
 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Barclays Tour Finals din 2017). . 

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Barclays Tour Finals din 2017).

Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final London Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa 

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa 

* Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                                  
                                                  
         (1) Dumitrescu Vlad                                        
                                                  
                 
12-03 Sambata 11:00
Dinamo   
6-1 6-2
(1) Dumitrescu Vlad
                                
 Bogdan Morosan                                                
         
10-03 Joi nu inainte de 21:00
Dinamo   
7-5 6-4
Bogdan Morosan
                                        
 Bogdan Buchman                                                
                         
13-03 Duminica nu inainte de 16:00
Tracia   
2-6 6-4 7-5
(1) Dumitrescu Vlad
                        
                                                  
         Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
12-03 Sambata nu inainte de 15:00
Dinamo   
6-2 6-0
Brener Octavian
                                
                                                  
         Brener Octavian                                        
                                                  
                                 
15-03 Marti 19:00
Dinamo   
6-1 6-0
(4) Ovidiu Ologu
                
                                                  
         (4) Ovidiu Ologu                                        
                                                  
                 
12-03 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
7-5 6-0
(4) Ovidiu Ologu
                                
 Florentin Ciuhrii                                                
         
11-03 Vineri nu inainte de 12:00
Dinamo   
6-4 6-2
Costea Noni
                                        
 Costea Noni                                                
                         
13-03 Duminica nu inainte de 18:00
Tracia   
3-6 7-6 6-0
(4) Ovidiu Ologu
                        
                                                  
         Iancu Serban                                        
                                                  
                 
12-03 Sambata nu inainte de 15:00
Dinamo   
7-5 7-5
Iancu Serban
                                
 Socol-Florescu Mihai                                                
         
11-03 Vineri 19:30
Dinamo   
6-3 7-6
Socol-Florescu Mihai
                                        
 Lupascu Vlad                                       
17-03 Joi 20:30
Dinamo   
6-4 7-5
Bogdan Grosu
        
                                                  
                                                  
         (2) Petcu Vasile                                        
                                                  
                 
12-03 Sambata nu inainte de 13:00
Dinamo   
6-3 7-5
Bogdan Grosu
                                
 Bogdan Grosu                                                
         
11-03 Vineri nu inainte de 12:30
Tracia   
6-3 4-6 6-1
Bogdan Grosu
                                        
 Constantin Baicu                                                
                         
13-03 Duminica nu inainte de 19:30
Dinamo   
6-3 6-3
Bogdan Grosu
                        
                                                  
         Rares Marculet                                        
                                                  
                 
12-03 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-2 6-4
Rares Marculet
                                
 Mihai Badescu                                                
         
11-03 Vineri 20:30
Dinamo   
6-0 6-0
Mihai Badescu
                                        
 Horia Dragos                                                
                                 
15-03 Marti nu inainte de 21:00
Dinamo   
7-6 6-2
Bogdan Grosu
                
                                                  
         (3) Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
12-03 Sambata nu inainte de 15:00
Tracia   
6-4 6-2
Arthur Radulescu
                                
 Stanciulescu Mario Cristian                                                
         
11-03 Vineri nu inainte de 17:00
Tracia   
6-0 6-4
Arthur Radulescu
                                        
 Arthur Radulescu                                                
                         
13-03 Duminica nu inainte de 12:00
Tracia   
6-2 6-3
Bogdan Petre
                        
                                                  
         Bogdan Constantinescu                                        
                                                  
                 
12-03 Sambata nu inainte de 17:00
Dinamo   
6-2 6-1
Bogdan Petre
                                
 Bogdan Petre                                                
         
11-03 Vineri nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-4 6-0
Bogdan Petre
                                        
 Daniel Tanase