DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 29 - 30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA).
 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA). . 

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Roma Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma - cazare, avion si intrarea la Mastersul de la Roma).

Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final ROMA Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa 

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa 

* Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                
                                
       (1) Alessandro Tiso                        
                                
             
28-02 Duminica nu inainte de 16:30
Arcul de Triumf   
7-6 6-1
(1) Alessandro Tiso
                  
 Georgescu Roxana                              
       
27-02 Sambata nu inainte de 15:00
Dinamo   
6-1 6-4
Silviu Ulici
                        
 Silviu Ulici                              
                   
03-03 Joi 20:30
Dinamo   
7-5 4-6 6-4
Voicu Nicolae
            
 (4) JUNG Jihun                              
       
27-02 Sambata nu inainte de 19:00
Arcul de Triumf   
6-3 6-2
(4) JUNG Jihun
                        
 Brateanu Silviu Dragos                              
             
28-02 Duminica nu inainte de 18:30
Tracia   
6-4 6-0
Voicu Nicolae
                  
 Voicu Nicolae                              
       
27-02 Sambata nu inainte de 17:00
Arcul de Triumf   
6-4 2-6 6-3
Voicu Nicolae
                        
 Stirbu Calin                       
08-03 Marti 11:00
Dinamo   
6-3 6-2
Moisescu Gabriel
      
                                
                                
       (2) Popa Razvan                        
                                
             
28-02 Duminica nu inainte de 13:30
Arcul de Triumf   
6-7 7-5 6-1
Moisescu Gabriel
                  
 Moisescu Gabriel                              
       
27-02 Sambata nu inainte de 15:00
Dinamo   
7-6 5-7 6-4
Moisescu Gabriel
                        
 Vaideanu Daniela                              
                   
03-03 Joi 19:00
Dinamo   
6-3 6-1
Moisescu Gabriel
            
                                
       (3) Mihai Tudor                        
                                
             
28-02 Duminica 10:30
Tracia   
6-2 6-2
(3) Mihai Tudor
                  
 Cristian Paul                              
       
27-02 Sambata nu inainte de 17:00
Arcul de Triumf   
0-6 6-4 6-1
Cristian Paul
                        
 Pantazi Marius