Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 29 - 30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA).
 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA). . 

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Roma Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma - cazare, avion si intrarea la Mastersul de la Roma).

Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final ROMA Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa 

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa 

* Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                                                 
                                                                 
          (1) Stoicea R?zvan                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata nu inainte de 17:00
Dinamo   
6-3 6-3
(1) Stoicea R?zvan
                                             
 Bogdan Constantinescu                                                               
          
25-02 Joi nu inainte de 12:00
Dinamo   
6-1 6-7 6-2
Bogdan Constantinescu
                                                      
 Razvan Bordei                                                               
                            
28-02 Duminica nu inainte de 11:00
Arcul de Triumf   
7-5 2-6 6-4
(1) Stoicea R?zvan
                                    
                                                                 
          Constantin Mugurel Oprea                                                      
                                                                 
                   
25-02 Joi nu inainte de 14:00
Tracia   
7-6 4-6 6-1
Constantin Mugurel Oprea
                                             
                                                                 
          Paun Gheorghe                                                      
                                                                 
                                     
29-02 Luni 20:30
Dinamo   
6-4 3-6 6-4
Bogdan Tenea
                           
                                                                 
          Daniel Iordan                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata 15:00
Tracia   
7-6 4-6 6-1
PAUL Adrian
                                             
                                                                 
          PAUL Adrian                                                      
                                                                 
                            
28-02 Duminica nu inainte de 20:30
Tracia   
6-2 6-4
Bogdan Tenea
                                    
                                                                 
          Bogdan Tenea                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-3 6-2
Bogdan Tenea
                                             
                                                                 
          (8) Adrian Badalan                                                      
                                                                 
                                              
02-03 Miercuri 21:30
Arcul de Triumf   
7-6 6-1
Gabriel Stefan Dumbrava
                  
                                                                 
          (4) Andrei Radu                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata nu inainte de 21:00
Arcul de Triumf   
4-6 7-6 6-0
Gabriel Stefan Dumbrava
                                             
 Gabriel Stefan Dumbrava                                                               
          
26-02 Vineri nu inainte de 15:00
Tracia   
6-0 6-3
Gabriel Stefan Dumbrava
                                                      
 Mihai Badescu                                                               
                            
28-02 Duminica nu inainte de 16:30
Tracia   
7-5 6-3
Gabriel Stefan Dumbrava
                                    
                                                                 
          Dinu Stanescu                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata nu inainte de 21:00
Arcul de Triumf   
6-3 6-2
George Iosif
                                             
                                                                 
          George Iosif                                                      
                                                                 
                                     
29-02 Luni 20:00
Dinamo   
6-4 6-4
Gabriel Stefan Dumbrava
                           
                                                                 
          Theodosie Mircea                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata nu inainte de 19:00
Dinamo   
6-2 6-0
Danut Sturzoiu
                                             
                                                                 
          Danut Sturzoiu                                                      
                                                                 
                            
28-02 Duminica nu inainte de 14:30
Tracia   
5-7 6-4 6-0
Danut Sturzoiu
                                    
 Florin Dumitru                                                               
          
26-02 Vineri nu inainte de 17:00
Tracia   
6-1 6-0
Octavian Avram
                                                      
 Octavian Avram                                                               
                   
27-02 Sambata 11:00
Dinamo   
2-6 6-1 6-3
Octavian Avram
                                             
                                                                 
          (5) Mirel Micu                                                      
                                                       
04-03 Vineri 21:00
Dinamo   
1-6 6-2 6-4
Calin Barbulescu
         
                                                                 
                                                                 
          (2) Dorel State                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata nu inainte de 17:00
Tracia   
6-1 6-1
(2) Dorel State
                                             
 Stefan Neacsu                                                               
          
26-02 Vineri nu inainte de 21:00
Dinamo   
1-6 7-6 6-3
Stefan Neacsu
                                                      
 Vijelie Sorin                                                               
                            
28-02 Duminica nu inainte de 16:30
Tracia   
6-2 6-1
Calin Barbulescu
                                    
                                                                 
          Marinescu Adrian                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-3 3-6 6-4
Calin Barbulescu
                                             
                                                                 
          Calin Barbulescu                                                      
                                                                 
                                     
01-03 Marti 19:00
Dinamo   
6-3 6-4
Calin Barbulescu
                           
                                                                 
          Catalin Serbanescu                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata nu inainte de 19:00
Tracia   
3-6 6-3 6-2
Ioan Barbulescu
                                             
                                                                 
          Ioan Barbulescu                                                      
                                                                 
                            
28-02 Duminica nu inainte de 16:00
Arcul de Triumf   
6-2 6-0
(7) Nelu Pilaf
                                    
 Breaz Lucian                                                               
          
26-02 Vineri 19:30
Arcul de Triumf   
6-2 7-5
Breaz Lucian
                                                      
 Catalinoiu Marian                                                               
                   
27-02 Sambata nu inainte de 19:00
Dinamo   
6-4 4-6 6-4
(7) Nelu Pilaf
                                             
                                                                 
          (7) Nelu Pilaf                                                      
                                                                 
                                              
02-03 Miercuri 21:30
Dinamo   
6-2 6-3
Calin Barbulescu
                  
                                                                 
          (3) Brateanu Silviu Dragos                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata 11:00
Arcul de Triumf   
6-2 3-0 ab
Marcu Vlad
                                             
 Marcu Vlad                                                               
          
25-02 Joi 10:00
Dinamo   
6-1 4-6 6-0
Marcu Vlad
                                                      
 Dragos Cirstea                                                               
                            
28-02 Duminica nu inainte de 14:30
Tracia   
2-6 6-2 6-1
Marcu Vlad
                                    
                                                                 
          Pop Codrut                                                      
                                                                 
                   
27-02 Sambata 11:00
Arcul de Triumf   
WO
                                             
                                                                 
                                                                
                                                                 
                                     
01-03 Marti 20:00
Dinamo
WO
(6) Andrei Velicu Dordea
                           
                                                                 
          Marius Chelaru                                                      
                                                                 
                   
26-02 Vineri 20:00
Tracia   
7-5 6-4
Antonio Marinescu
                                             
                                                                 
          Antonio Marinescu                                                      
                                                                 
                            
28-02 Duminica 12:30
Tracia   
6-4 7-5
(6) Andrei Velicu Dordea
                                    
 Laurentiu Nita                                                               
          
26-02 Vineri 19:00
Dinamo   
6-1 6-1
Laurentiu Nita
                                                      
 Ovidiu Gavril                                                               
                   
27-02 Sambata nu inainte de 15:00
Arcul de Triumf   
6-4 4-6 7-5
(6) Andrei Velicu Dordea
                                             
                                                                 
          (6) Andrei Velicu Dordea