Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Entry
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 29 - 30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Roma Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma - cazare, avion si intrarea la Mastersul de la Roma) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final ROMA Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/
** Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                  
                  
     (1) Ciprian Vilcescu            
                  
         
14-02 Duminica nu inainte de 12:00
TRACIA   
7-6 6-2
Irina Cerchez
        
 Irina Cerchez                
     
13-02 Sambata nu inainte de 15:00
TRACIA   
6-0 6-4
Irina Cerchez
            
 Florea Valeria           
18-02 Joi 20:30
Dinamo   
6-2 6-3
Dulea Vlad
    
                  
 (2) Huzum George                
     
12-02 Vineri nu inainte de 18:00
TRACIA   
6-4 6-1
Dulea Vlad
            
 Dulea Vlad                
         
14-02 Duminica nu inainte de 16:00
TRACIA   
6-0 6-0
Dulea Vlad
        
 Teodor Hirsu                
     
13-02 Sambata 12:00
Tenis Club Bravo
WO
Teodor Hirsu
            
 Bogdan Aldea