Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 29 - 30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din ROMA Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la ROMA - cazare, avion si intrarea la Turneul Masters de la ROMA) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din Roma Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Roma - cazare, avion si intrarea la Mastersul de la Roma) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final ROMA Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/
** Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                
 (1) Alessandro Tiso                              
       
12-02 Vineri 19:00
Tenis Club Bravo   
6-1 6-0
(1) Alessandro Tiso
                        
 Brateanu Silviu Dragos                              
             
14-02 Duminica nu inainte de 14:00
Tenis Club Bravo
WO
(1) Alessandro Tiso
                  
 Sterescu Alexandru                              
       
12-02 Vineri nu inainte de 16:30
TRACIA   
7-5 6-7 6-3
Sterescu Alexandru
                        
 Raduica Silviu                              
                   
16-02 Marti 17:30
Tenis Club Bravo
WO
(1) Alessandro Tiso
            
 (4) Voicu Nicolae                              
       
13-02 Sambata nu inainte de 21:00
Tenis Club Bravo   
6-3 6-2
(4) Voicu Nicolae
                        
 Adrian Badalan                              
             
14-02 Duminica nu inainte de 16:00
Tenis Club Bravo   
6-1 6-3
Alexandru Dinut
                  
 Alexandru Dinut                              
       
11-02 Joi nu inainte de 18:00
Tenis Club Bravo   
6-2 6-2
Alexandru Dinut
                        
 Petre Adrian                       
16-02 Marti 17:30
Tenis Club Bravo   
6-4 0-6 6-3
(1) Alessandro Tiso
      
                                
 (2) Daniel Grava                              
       
13-02 Sambata 13:00
Tenis Club Bravo   
6-3 7-5
Marius-Vlad Stefanescu
                        
 Marius-Vlad Stefanescu                              
             
14-02 Duminica 10:30
TRACIA   
3-6 6-2 6-1
Alin Constantin Haita
                  
 Bogdan Catanescu                              
       
12-02 Vineri nu inainte de 20:30
Tenis Club Bravo   
6-2 7-6
Alin Constantin Haita
                        
 Alin Constantin Haita                              
                   
15-02 Luni nu inainte de 22:00
Tenis Club Bravo   
0-6 6-4 6-2
Alin Constantin Haita
            
 (3) Madalin Enescu                              
       
13-02 Sambata nu inainte de 19:30
TRACIA   
6-3 6-2
(3) Madalin Enescu
                        
 Takeshi Ishihara                              
             
14-02 Duminica nu inainte de 18:00
Tenis Club Bravo   
6-4 5-7 4-4 ab
(3) Madalin Enescu
                  
 Dunca Iulian                              
       
12-02 Vineri 12:00
TRACIA   
6-1 6-2
JUNG Jihun
                        
 JUNG Jihun