DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Stelar
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 22 - 30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final London Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/
** Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                  
 (1) Cretu Bogdan                
     
06-02 Sambata nu inainte de 18:00
CS DINAMO   
6-2 6-1
(1) Cretu Bogdan
            
 Multescu Catalin                
         
11-02 Joi nu inainte de 20:30
Dinamo   
6-3 6-2
(1) Cretu Bogdan
        
 Robert Mustareata                
     
06-02 Sambata nu inainte de 18:00
CS DINAMO   
6-1 6-4
Robert Mustareata
            
 Vlad Radu Grigore           
25-02 Joi nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-3 6-2
(1) Cretu Bogdan
    
                  
 (2) Jean Christophe Abry                
     
07-02 Duminica nu inainte de 15:30
Dinamo   
6-4 6-2
(2) Jean Christophe Abry
            
 Baloi Doru                
         
09-02 Marti nu inainte de 21:30
Dinamo   
4-6 6-4 6-4
(2) Jean Christophe Abry
        
 Selaru Nelu                
     
05-02 Vineri nu inainte de 19:00
TRACIA   
6-0 4-6 7-6
Selaru Nelu
            
 Muntean Razvan