DINAMO / TC Drumul Taberei / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club by the Lake/ Tennis Hero Ramada

Adresa: Dr. Taberei: Str. Brasov, 21 A / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Olimpia: Str. Vailor, 16A / By the Lake - cherhanaua Ancora Herastrau / Hard Work - blvd. Dr. Taberei 130-132/ Tennis Hero Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza, Sector: 1
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289 / Tennis Club by the lake: 0745633955 / Hard Work: 0721197867/ Ramada: 0722443789
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 22 - 30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final London Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/
** Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                
                                
       (1) Daniel Grava                        
                                
             
07-02 Duminica nu inainte de 12:00
Tracia   
7-5 6-0
Vladimir Gheorghe
                  
 Vladimir Gheorghe                              
       
06-02 Sambata nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-4 6-2
Vladimir Gheorghe
                        
 Florin Dumitru                              
                   
11-02 Joi 19:00
Dinamo   
7-5 6-1
Pantazi Marius
            
                                
       (4) Serbanescu Cristian                        
                                
             
07-02 Duminica nu inainte de 20:00
Dinamo
WO
Pantazi Marius
                  
 Pantazi Marius                              
       
06-02 Sambata nu inainte de 17:00
Dinamo   
6-1 6-2
Pantazi Marius
                        
 Brateanu Silviu Dragos                       
12-02 Vineri nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-2 6-2
Alexandru Dan-Marius
      
                                
                                
       (2) Madalin Enescu                        
                                
             
07-02 Duminica nu inainte de 16:00
Dinamo   
7-6 6-1
(2) Madalin Enescu
                  
 Silviu Ulici                              
       
06-02 Sambata nu inainte de 20:00
Dinamo   
5-7 6-3 6-0
Petre Adrian
                        
 Petre Adrian                              
                   
08-02 Luni 21:00
Dinamo   
6-2 6-1
Alexandru Dan-Marius
            
                                
       (3) JUNG Jihun                        
                                
             
07-02 Duminica nu inainte de 19:00
ATH Herastrau   
6-3 6-2
Alexandru Dan-Marius
                  
 Raduica Silviu                              
       
06-02 Sambata nu inainte de 15:00
Tracia   
6-2 6-1
Alexandru Dan-Marius
                        
 Alexandru Dan-Marius