DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 22 - 30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final London Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/
** Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                                  
 (1) Stoicea R?zvan                                                
         
06-02 Sambata nu inainte de 14:00
Dinamo   
6-3 6-1
Nelu Pilaf
                                        
 Nelu Pilaf                                                
                 
07-02 Duminica 11:00
ATH Herastrau   
3-6 6-3 6-2
Nelu Pilaf
                                
 Mihai Badescu                                                
         
05-02 Vineri 15:00
Dinamo   
6-3 6-3
Constantin Mugurel Oprea
                                        
 Constantin Mugurel Oprea                                                
                         
10-02 Miercuri 21:00
Tracia   
6-3 6-3
Nelu Pilaf
                        
 (8) George Iosif                                                
         
06-02 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
2-6 7-5 6-4
(8) George Iosif
                                        
 Cosmin Vlad                                                
                 
07-02 Duminica nu inainte de 15:00
ATH Herastrau   
6-2 6-4
Daniel Iordan
                                
 Daniel Iordan                                                
         
06-02 Sambata nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-3 6-0
Daniel Iordan
                                        
 Lacatusu Stefan Andrei                                                
                                 
13-02 Sambata 13:00
Tenis Club BRAVO   
6-3 6-2
Nelu Pilaf
                
 (4) Razvan Negru                                                
         
06-02 Sambata nu inainte de 18:00
Tracia   
7-5 6-3
(4) Razvan Negru
                                        
 Florin Lucian Matei                                                
                 
07-02 Duminica nu inainte de 17:00
ATH Herastrau   
6-3 6-4
Florin Ilina
                                
 Florin Ilina                                                
         
05-02 Vineri nu inainte de 19:00
CS DINAMO   
3-6 6-3 7-5
Florin Ilina
                                        
 Marinescu Adrian                                                
                         
08-02 Luni nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-4 6-0
Mircea Netea
                        
 (5) Mirel Micu                                                
         
05-02 Vineri nu inainte de 12:00
CS DINAMO   
7-6 7-6
(5) Mirel Micu
                                        
 Danut Sturzoiu                                                
                 
07-02 Duminica nu inainte de 13:00
ATH Herastrau   
6-7 6-4 6-2
Mircea Netea
                                
 Mircea Netea                                                
         
05-02 Vineri 17:00
Tracia   
3-6 7-6 7-5
Mircea Netea
                                        
 Calin Barbulescu                                       
15-02 Luni 19:00
Tenis Club BRAVO   
6-2 6-3
Alin Neagu
        
                                                  
 (2) Brateanu Silviu Dragos                                                
         
05-02 Vineri nu inainte de 17:00
CS DINAMO   
6-2 6-2
Marius Chelaru
                                        
 Marius Chelaru                                                
                 
07-02 Duminica nu inainte de 15:30
Dinamo
WO
Marius Chelaru
                                
 Alexandru Dinut                                                
         
06-02 Sambata nu inainte de 16:00
Tracia   
6-1 6-1
Alexandru Dinut
                                        
 Bogdan Constantinescu                                                
                         
08-02 Luni 20:30
Dinamo   
3-6 6-3 6-3
Marius Chelaru
                        
 (7) Vlad Litcanu                                                
         
06-02 Sambata nu inainte de 13:00
Tracia   
6-1 5-7 7-5
Oprea Sorin
                                        
 Oprea Sorin                                                
                 
07-02 Duminica nu inainte de 18:00
Tracia
WO
Petre Adrian
                                
                                                 
         
05-02 Vineri 18:00
ATH Herastrau   
7-6 6-4
Petre Adrian
                                        
 Petre Adrian                                                
                                 
09-02 Marti 19:00
Dinamo   
6-4 7-5
Alin Neagu
                
 (3) Andrei Radu                                                
         
05-02 Vineri nu inainte de 21:00
Tracia   
7-6 6-4
(3) Andrei Radu
                                        
 Claudiu Silvianu                                                
                 
07-02 Duminica nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-3 7-6
Alin Neagu
                                
 Darius Rustei                                                
         
05-02 Vineri nu inainte de 12:00
TRACIA   
6-2 6-1
Alin Neagu
                                        
 Alin Neagu                                                
                         
08-02 Luni 09:00
Dinamo   
6-3 4-1 ab
Alin Neagu
                        
 (6) Adrian Badalan                                                
         
05-02 Vineri 18:00
ATH Herastrau   
7-6 6-0
Dan Mireanu
                                        
 Dan Mireanu                                                
                 
07-02 Duminica nu inainte de 14:00
Tracia   
6-4 6-4
Dan Mireanu
                                
 Catalin Serbanescu                                                
         
06-02 Sambata nu inainte de 19:00
Tracia
WO
Catalin Serbanescu
                                        
 Bivolaru Florin