DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 22 - 30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final London Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/
** Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                                  
                                                  
         (1) Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
06-02 Sambata 14:00
Dinamo   
7-6 6-4
George Andrei
                                
 George Andrei                                                
         
05-02 Vineri nu inainte de 18:00
Tracia   
6-1 6-0
George Andrei
                                        
 Laurentiu Neacsu                                                
                         
07-02 Duminica nu inainte de 20:00
Tracia   
6-2 6-0
George Andrei
                        
                                                  
         Turcu Petre                                        
                                                  
                 
06-02 Sambata nu inainte de 15:00
Dinamo   
6-3 4-6 6-4
Turcu Petre
                                
                                                  
         Mihai Dragomir                                        
                                                  
                                 
10-02 Miercuri 21:00
Arcul de Triumf   
6-2 3-6 6-3
George Andrei
                
                                                  
         (4) George Macasoi                                        
                                                  
                 
06-02 Sambata nu inainte de 14:00
Dinamo   
6-1 4-1 ab
(4) George Macasoi
                                
                                                  
         Adrian Falcui                                        
                                                  
                         
07-02 Duminica 12:00
Dinamo   
6-4 6-2
Marinakis George
                        
                                                  
         Marinakis George                                        
                                                  
                 
06-02 Sambata nu inainte de 20:00
Dinamo   
6-4 6-4
Marinakis George
                                
                                                  
         Claudiu Manolescu                                        
                                         
16-02 Marti nu inainte de 20:30
Tenis Club BRAVO   
6-3 4-6 6-4
Valentin Sava
        
                                                  
                                                  
         (2) Ionel Scirlet                                        
                                                  
                 
06-02 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-4 6-1
(2) Ionel Scirlet
                                
                                                  
         Luca Dumitru                                        
                                                  
                         
07-02 Duminica nu inainte de 14:00
Dinamo   
5-7 6-0 6-1
Huzum Alex
                        
                                                  
         Huzum Alex                                        
                                                  
                 
06-02 Sambata nu inainte de 17:00
Tracia   
6-4 2-6 7-5
Huzum Alex
                                
                                                  
         Madalin Dragucian                                        
                                                  
                                 
09-02 Marti nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-2 6-4
Valentin Sava
                
                                                  
         (3) Manea Alex Constantin                                        
                                                  
                 
06-02 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-3 6-0
(3) Manea Alex Constantin
                                
                                                  
         Anne Marie Marinescu                                        
                                                  
                         
07-02 Duminica nu inainte de 13:30
Dinamo   
6-4 4-6 6-3
Valentin Sava
                        
                                                  
         Valentin Sava                                        
                                                  
                 
06-02 Sambata 14:00
Tracia   
6-3 6-1
Valentin Sava
                                
                                                  
         Nicolae Adrian Dinut