The Wine Club and Bistro

Adresa: Blvd. Unirii, nr. 20, Sector: 2
Telefon:0740 166 023
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie + o inscriere gratuita
Locul 3-4: o inscriere gratuita
Locul 5-8: o inscriere gratuita.

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie + o inscriere gratuita
Locul 3 si 4:  o inscriere gratuita
 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila.
Locul 2: medalie + 23 de lei in cosul virtual

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape-up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

6 jucatori: 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

4 sau 5 jucatori (la 5 jucatori se va juca o calificare si cel ce castiga intra in grupa de 4) - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/

                                                  
                                                  
         (1) Stoicea R?zvan                                        
                                                  
                 
30-01 Sambata nu inainte de 17:00
ATH Herastrau   
6-4 6-3
Bogdan Constantinescu
                                
 Bogdan Constantinescu                                                
         
29-01 Vineri 19:30
ATH Herastrau   
6-4 6-3
Bogdan Constantinescu
                                        
 Constantin Baicu                                                
                         
31-01 Duminica 10:00
ATH Herastrau   
6-2 7-5
Antonio Marinescu
                        
                                                  
         George Iosif                                        
                                                  
                 
30-01 Sambata nu inainte de 15:00
ATH Herastrau   
6-4 7-6
Antonio Marinescu
                                
                                                  
         Antonio Marinescu                                        
                                                  
                                 
03-02 Miercuri 20:00
ATH Herastrau   
6-1 6-3
Florin Ilina
                
                                                  
         (4) Andrei Radu                                        
                                                  
                 
29-01 Vineri nu inainte de 20:00
Tracia   
6-0 7-5
Florin Ilina
                                
                                                  
         Florin Ilina                                        
                                                  
                         
31-01 Duminica nu inainte de 16:00
Tracia   
6-1 6-2
Florin Ilina
                        
                                                  
         George Popovici                                        
                                                  
                 
29-01 Vineri 18:00
ATH Herastrau   
WO
George Popovici
                                
                                                  
         Marinescu Adrian                                        
                                         
04-02 Joi 19:00
Dinamo   
2-6 6-1 6-4
(3) Vladimir Gheorghe
        
                                                  
                                                  
         (2) Dorel State                                        
                                                  
                 
30-01 Sambata nu inainte de 17:00
ATH Herastrau   
6-2 6-1
(2) Dorel State
                                
 Bivolaru Florin                                                
         
29-01 Vineri nu inainte de 14:00
Tracia   
4-6 6-2 6-3
Costa Santea
                                        
 Costa Santea                                                
                         
31-01 Duminica 18:30
ATH Herastrau   
6-3 6-4
Razvan Negru
                        
                                                  
         Adrian Badalan                                        
                                                  
                 
30-01 Sambata nu inainte de 18:30
ATH Herastrau   
6-3 6-2
Razvan Negru
                                
                                                  
         Razvan Negru                                        
                                                  
                                 
02-02 Marti 21:00
Dinamo   
6-4 6-3
(3) Vladimir Gheorghe
                
                                                  
         (3) Vladimir Gheorghe                                        
                                                  
                 
30-01 Sambata nu inainte de 20:30
ATH Herastrau   
6-3 6-3
(3) Vladimir Gheorghe
                                
                                                  
         Daniel Iordan                                        
                                                  
                         
31-01 Duminica nu inainte de 12:00
ATH Herastrau   
6-3 1-6 7-5
(3) Vladimir Gheorghe
                        
                                                  
         Mirel Micu                                        
                                                  
                 
30-01 Sambata nu inainte de 19:00
ATH Herastrau   
6-2 6-2
Alin Neagu
                                
                                                  
         Alin Neagu