Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupe + un voucher Tenis Axyall de 130 de lei de echipa (65 de jucator) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila*. 

Se joaca cu MAXI TIE-BREAK si AVANTAJE. 

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/

Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Claudiu Chelaru / Marius Chelaru3-06-036-14
Marius Istudora / Dumitrescu Vlad2-12-323-27
Valentin Sava / Horia Stroe1-23-431-34
Eduard Dumitru / Antonio Frunzoi0-30-49-24
Eduard Dumitru / Antonio Frunzoi WO
          27-01 Miercuri 20:00, ATH Herastrau
Marius Istudora / Dumitrescu Vlad
Valentin Sava / Horia Stroe      6-3 6-2
          26-01 Marti nu inainte de 20:30, Dinamo
Eduard Dumitru / Antonio Frunzoi
Eduard Dumitru / Antonio Frunzoi      4-6 0-6
          25-01 Luni nu inainte de 20:30, Dinamo
Claudiu Chelaru / Marius Chelaru
Marius Istudora / Dumitrescu Vlad      1-6 6-3 10-6
          21-01 Joi nu inainte de 21:00, Dinamo
Valentin Sava / Horia Stroe
Claudiu Chelaru / Marius Chelaru 6-4 6-2
          24-01 Duminica 10:00, Tracia
Marius Istudora / Dumitrescu Vlad
Claudiu Chelaru / Marius Chelaru      6-2 6-2
          22-01 Vineri 20:00, Tracia
Valentin Sava / Horia Stroe