DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 

Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 22 - 30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra in 2017 - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 22-30 septembrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Campionilor) si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final London Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/

                                
 (1) Andreescu Constantin                              
       
09-01 Sambata nu inainte de 15:30
Dinamo   
6-1 6-1
(1) Andreescu Constantin
                        
 Antonio Frunzoi                              
             
10-01 Duminica nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-1 7-5
(1) Andreescu Constantin
                  
 Bogdan Dinu                              
       
09-01 Sambata nu inainte de 19:00
Dinamo   
6-1 6-3
Mihai Bobaru
                        
 Mihai Bobaru                              
                   
12-01 Marti nu inainte de 21:30
Dinamo   
7-6 ab
Ionut Alexe
            
 (4) George Macasoi                              
       
09-01 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
7-6 6-4
(4) George Macasoi
                        
 Mihai Dragomir                              
             
10-01 Duminica nu inainte de 15:00
Dinamo   
7-5 6-4
Ionut Alexe
                  
 Andrei Comsa                              
       
09-01 Sambata nu inainte de 12:00
Tracia   
6-2 6-3
Ionut Alexe
                        
 Ionut Alexe                       
15-01 Vineri nu inainte de 20:30
Dinamo   
3-6 6-4 6-1
Lupascu Vlad
      
                                
 (2) Catalin Mititelu                              
       
09-01 Sambata nu inainte de 12:00
Tracia   
6-2 6-2
(2) Catalin Mititelu
                        
 Valentin Mantu                              
             
10-01 Duminica nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-4 6-2
(2) Catalin Mititelu
                  
 Cezar Radoi                              
       
09-01 Sambata nu inainte de 16:30
Dinamo   
7-5 6-2
Cezar Radoi
                        
 Oprea Corina                              
                   
12-01 Marti nu inainte de 20:30
Dinamo   
3-6 7-6 6-1
Lupascu Vlad
            
 (3) Ionel Scirlet                              
       
09-01 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
7-6 6-4
Lupascu Vlad
                        
 Lupascu Vlad                              
             
10-01 Duminica nu inainte de 17:00
Dinamo   
6-3 4-6 6-4
Lupascu Vlad
                  
 Manea Alex Constantin                              
       
09-01 Sambata nu inainte de 15:30
Dinamo   
6-7 7-6 6-4
Manea Alex Constantin
                        
 Stefan Fanaca