Entry
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti (impreuna cu invingatorul de la alt nivel)  + bilet cu acces pe Philippe Chatrier si alte 15 terenuri din complexul Roland Garros in unul din primele tururi unde vor putea fi vazuti foarte multi din cei 256 de jucatori si jucatoare care participa la cel mai mare turneu pe zgura din lume + CUPA MARE + diploma; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se poate oferi un voucher Head in valoare de 1200 de RON.

Locul 2: cupa medie

Locul 3 si 4: medalii



Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Madalin Dragucian3-06-036-10
Eduard Dumitru2-14-232-18
Eugen Grecu1-22-518-36
Eduard Mateescu0-31-616-38
Eugen Grecu     7-6 1-6 6-0
          12-12 Sambata nu inainte de 14:00, Hard Work Tennis Club
Eduard Mateescu
(3)Eduard Dumitru     6-2 6-0
          13-12 Duminica nu inainte de 19:00, Tracia
Eugen Grecu
Eugen Grecu     0-6 2-6
          11-12 Vineri nu inainte de 17:30, Tracia
(1)Madalin Dragucian
Eduard Mateescu     0-6 4-6
          11-12 Vineri nu inainte de 20:30, Hard Work Tennis Club
(3)Eduard Dumitru
(1)Madalin Dragucian 6-0 6-0
          13-12 Duminica nu inainte de 19:00, Tracia
Eduard Mateescu
(1)Madalin Dragucian     6-4 6-4
          12-12 Sambata nu inainte de 14:00, Hard Work Tennis Club
(3)Eduard Dumitru
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Horia Stroe3-06-036-13
Claudiu Chelaru2-14-228-21
Dumitru Luca1-22-422-32
Alexandru Molea0-30-617-37
Alexandru Molea     2-6 6-7
          12-12 Sambata nu inainte de 16:00, Hard Work Tennis Club
Dumitru Luca
(4)Claudiu Chelaru     6-3 6-1
          13-12 Duminica nu inainte de 17:00, Tracia
Alexandru Molea
Alexandru Molea     1-6 4-6
          11-12 Vineri nu inainte de 21:00, Dinamo
(2)Horia Stroe
Dumitru Luca     2-6 3-6
          11-12 Vineri 19:00, Dinamo
(4)Claudiu Chelaru
(2)Horia Stroe     6-3 6-1
          13-12 Duminica nu inainte de 17:00, Tracia
Dumitru Luca
(2)Horia Stroe     6-1 6-3
          12-12 Sambata nu inainte de 16:00, Hard Work Tennis Club
(4)Claudiu Chelaru