DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie + o inscriere gratuita
Locul 3-4: o inscriere gratuita
Locul 5-8: o inscriere gratuita.

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie + o inscriere gratuita
Locul 3 si 4:  o inscriere gratuita
 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila.
Locul 2: medalie + 23 de lei in cosul virtual

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape-up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

5 jucatori - ultimul inscris intra pe lista de asteptare.

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/

                                
                                
       (1) Mihai Tudor                        
                                
             
05-12 Sambata nu inainte de 17:00
Tracia   
6-4 6-2
Stoicea R?zvan
                  
 Stoicea R?zvan                              
       
04-12 Vineri nu inainte de 22:00
Tracia   
4-6 6-3 7-5
Stoicea R?zvan
                        
 Bogdan Bobocescu                              
                   
06-12 Duminica nu inainte de 18:00
ATH   
6-1 6-2
Popa Razvan
            
                                
       Geanta Cristian                        
                                
             
05-12 Sambata nu inainte de 21:00
Tracia   
6-1 4-6 6-4
Popa Razvan
                  
                                
       Popa Razvan                        
                         
08-12 Marti 21:00
Dinamo   
6-4 6-3
(2) Guta Cornel
      
                                
                                
       (2) Guta Cornel                        
                                
             
05-12 Sambata nu inainte de 20:00
Tenis Club Arcul de Triumf   
6-3 5-7 7-6
(2) Guta Cornel
                  
                                
       Moisescu Gabriel                        
                                
                   
06-12 Duminica nu inainte de 19:00
Tracia   
7-5 4-6 7-6
(2) Guta Cornel
            
                                
       Dunca Iulian                        
                                
             
05-12 Sambata nu inainte de 20:00
ATH
6-4 6-1
Cristian Paul
                  
                                
       Cristian Paul