DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH /

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie + o inscriere gratuita
Locul 3-4: o inscriere gratuita
Locul 5-8: o inscriere gratuita.

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila. 
Locul 2: medalie + o inscriere gratuita
Locul 3 si 4:  o inscriere gratuita
 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + o inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape Up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila.
Locul 2: medalie + 23 de lei in cosul virtual

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + inscriere gratuita si o sedinta gratuita la Shape-up Studio (http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

5 jucatori - ultimul inscris intra pe lista de asteptare.

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa + o sedinta gratuita la Shape-up Studio ( http://shape-up.ro/) care este transmisibila.

* Castigatorii de sedinte Shape-Up Studio sunt rugati sa se adreseze direct studiolui specificand ca au castigat sedinta la turneul de tenis de la competitii sportive la numarul de contact de pe site http://shape-up.ro/contact-us/

                                
                                
       (1) Daniel Grava                        
                                
             
29-11 Duminica nu inainte de 19:00
Tracia   
5-7 6-2 7-5
Calin Barbulescu
                  
 Calin Barbulescu                              
       
28-11 Sambata nu inainte de 14:00
ATH   
6-3 6-2
Calin Barbulescu
                        
                               
                   
01-12 Marti nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-0 6-1
Calin Barbulescu
            
 (4) Pavel Marian                              
       
28-11 Sambata nu inainte de 14:00
ATH   
6-2 6-0
Daniel Iordan
                        
 Daniel Iordan                              
             
29-11 Duminica nu inainte de 16:00
Tracia   
5-7 6-3 6-4
Daniel Iordan
                  
 Paun Gheorghe                              
       
28-11 Sambata 12:00
ATH   
6-3 6-3
Paun Gheorghe
                        
 Darius Rustei                             
                                
                                
       (2) Stoicea R?zvan                        
                                
             
29-11 Duminica 11:00
Tracia   
7-6 3-6 6-1
(2) Stoicea R?zvan
                  
 Andrei Velicu Dordea                              
       
28-11 Sambata 12:00
ATH
6-1 7-6
Antonio Marinescu
                        
 Antonio Marinescu                              
                   
01-12 Marti 10:00
Dinamo   
6-4 7-5
(2) Stoicea R?zvan
            
                                
       (3) Brateanu Silviu Dragos                        
                                
             
29-11 Duminica 10:00
Tracia   
2-6 6-2 6-1
Dragne Horatiu Gabriel
                  
 Dragne Horatiu Gabriel                              
       
27-11 Vineri nu inainte de 15:00
Tracia
WO
Dragne Horatiu Gabriel
                        
 PAUL Adrian