Iti respectam dreptul la intimitate

Folosim tehnologii precum cookie-urile pe site-ul nostru pentru a personaliza continutul, a folosi diverse caracteristici social media si a analiza traficul. Prin continuarea navigarii, esti de acord cu modul de utilizare a acestei tehnologi. Va puteti razgandi si renunta la acord cand doriti notificandu-ne prin email (contact@competiti-sportive.ro sau adrian.iacob@competitii-sportive.ro). Va multumim de intelegere.

Sunt de acord      Nu sunt de acord

Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:

Locul 1: bilet de avion dus - intors  Bucuresti - Paris (Blue Air sau Wizz Air) + cazare doua nopti (impreuna cu invingatorul de la alt nivel de joc)  + bilet cu acces pe Philippe Chatrier si alte 15 terenuri din complexul Roland Garros in unul din primele tururi unde vor putea fi vazuti foarte multi din cei 256 de jucatori si jucatoare care participa la cel mai mare turneu pe zgura din lume + CUPA MARE; pentru cei care nu se pot deplasa la Paris se pot oferi 900 de RON in cosul virtual sau voucher HEAD de 1200 de RON. Premiul nu este transferabil unei alte persoane. 

Locul 2: CUPA MEDIE + 130 de lei in cosul virtual si o sedinta gratuita la Shape-up Studio.

Locul 3 si 4: medalie + 65 de lei in cosul virtual

Cazarea la Paris va fi in camera dubla twin, castigatorii urmand a fi cazati cate doi in camera. Jucatorii care doresc pot sta si singuri in camera, insa, in acest caz trebuie sa plateasca una din cele doua nopti de cazare. 

La 7 jucatori - premiul va fi de 400 de ron in cosul virtual.

La 6 jucatori se vor face doua grupe de 3 cu 2 meciuri garantate de fiecare si premiul la locul 1 va fi un voucher Head de 400 de lei. 
 
La 5 jucatori - ultimul inscris intra pe lista de asteptare.

La 4 jucatori se va face o grupa de 4 cu 3 meciuri garantate de fiecare jucator, premiul la locul 1 fiind un voucher Head de 120 de lei.

Daca un jucator castiga 2 astfel de turnee i se va acorda un voucher Head de 1200 de ron in locul pachetului Roland Garros caci acest pachet nu e transferabil pe numele altei persoane.


 

                                                  
                                                  
         (1) Cornacel Ion                                        
                                                  
                 
14-11 Sambata nu inainte de 18:00
Dinamo   
6-0 6-0
(1) Cornacel Ion
                                
 Andrei Ovidiu Edu                                                
         
13-11 Vineri 19:00
Dinamo   
6-3 1-6 6-3
Andrei Ovidiu Edu
                                        
 Mihai Bobaru                                                
                         
15-11 Duminica 14:00
ATH   
6-4 7-5
Popescu Cristian
                        
                                                  
         Cristian Serban                                        
                                                  
                 
14-11 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-1 6-0
Popescu Cristian
                                
                                                  
         Popescu Cristian                                        
                                                  
                                 
19-11 Joi 19:00
Dinamo   
5-7 6-1 3-0 ab
Popescu Cristian
                
                                                  
         (4) Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
14-11 Sambata nu inainte de 15:00
Tracia   
7-5 7-6
(4) Catalin Mititelu
                                
 Madalin Dragucian                                                
         
13-11 Vineri nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-2 7-5
Horia Stroe
                                        
 Horia Stroe                                                
                         
15-11 Duminica nu inainte de 17:00
Tracia   
3-6 7-5 6-4
(4) Catalin Mititelu
                        
                                                  
         Valentin Mantu                                        
                                                  
                 
14-11 Sambata nu inainte de 18:00
Dinamo
WO
Valentin Mantu
                                
 Stefan Onuleac                                                
         
13-11 Vineri 19:00
Dinamo   
6-2 6-6 ab
Stefan Onuleac
                                        
 Catalin Cornacel                                       
21-11 Sambata 17:00
Academia de Tenis Enache Herastrau   
7-6 4-6 6-3
Popescu Cristian
        
                                                  
                                                  
         (2) Andreescu Constantin                                        
                                                  
                 
14-11 Sambata nu inainte de 20:00
ATH   
7-6 7-6
Bogdan Dinu
                                
 Ciprian Vilcescu                                                
         
13-11 Vineri 19:30
Dinamo   
6-1 6-2
Bogdan Dinu
                                        
 Bogdan Dinu                                                
                         
15-11 Duminica nu inainte de 19:00
ATH   
7-5 7-5
Bogdan Dinu
                        
                                                  
         George Macasoi                                        
                                                  
                 
14-11 Sambata nu inainte de 19:00
Dinamo   
6-4 4-6 6-3
George Macasoi
                                
                                                  
         Ionel Scirlet                                        
                                                  
                                 
20-11 Vineri 19:00
Dinamo   
6-2 6-1
Ionescu George
                
                                                  
         (3) Daniel Lazar                                        
                                                  
                 
14-11 Sambata 11:00
Dinamo   
6-3 7-6
Dragos Pufu
                                
 Dragos Pufu                                                
         
13-11 Vineri nu inainte de 11:00
Tracia
WO
Dragos Pufu
                                        
 Mihai Dragomir                                                
                         
15-11 Duminica nu inainte de 17:00
ATH   
7-6 5-5 ab
Ionescu George
                        
                                                  
         Ionescu George                                        
                                                  
                 
14-11 Sambata nu inainte de 17:00
Dinamo   
5-7 6-1 7-5
Ionescu George
                                
                                                  
         Marinakis George