Tenis Club ARCUL DE TRIUMF

Adresa: In spatele Comitetului Olimpic Roman care este in sensul giratoriu cu Arcul de Triumf, Sector: 1
Telefon:0731313644
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou de minim 32 de jucatori:

Locul 1: cupa + diploma +  voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + voucher Head 300 ron
Locul 3-4: diploma + tricou Slazenger/Donnay

Tablou intre 16-31 jucatori:
 
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head 400 ron
Locul 2: diploma + medalie + tricou Slazenger/Donnay
Locul 3 si 4: diplome + set de mingi Dunlop Fort All Court
 
Tablou intre 6-15 jucatori:
 
Locul 1: diploma + cupa + un tricou Slazenger/Donnay
Locul 2: diploma + medalie + set de mingi Dunlop Fort All Court
 

Grupa de 4 jucatori:

Locul 1: Tricou Slazenger/Donnay +  cupa + diploma;



                                                  
                                                  
         (1) Tudor Dumitru Catalin                                        
                                                  
                 
30-05 Sambata nu inainte de 17:00
CS DINAMO   
6-2 3-6 6-3
Constantin Stan
                                
 Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu                                                
         
29-05 Vineri nu inainte de 21:00
CS DINAMO   
6-2 6-1
Constantin Stan
                                        
 Constantin Stan                                                
                         
31-05 Duminica nu inainte de 12:00
CS DINAMO   
6-2 6-4
Constantin Stan
                        
                                                  
         Penciu Florian                                        
                                                  
                 
30-05 Sambata nu inainte de 16:00
CS DINAMO   
4-6 6-4 5-2 ab
Florin Lucian Matei
                                
                                                  
         Florin Lucian Matei                                        
                                                  
                                 
01-06 Luni nu inainte de 14:00
CS DINAMO   
6-2 4-6 6-1
Constantin Stan
                
                                                  
         (4) Dumitrescu Vlad                                        
                                                  
                 
30-05 Sambata nu inainte de 13:00
CS DINAMO   
6-1 6-1
(4) Dumitrescu Vlad
                                
                                                  
         Adrian Moc                                        
                                                  
                         
31-05 Duminica nu inainte de 14:00
CS DINAMO   
4-6 2-0 ab
(4) Dumitrescu Vlad
                        
                                                  
         Dumitru Puzdrea                                        
                                                  
                 
30-05 Sambata nu inainte de 14:00
CS DINAMO   
6-3 6-4
Dumitru Puzdrea
                                
                                                  
         George Macasoi                                        
                                         
06-06 Sambata nu inainte de 19:30
CS DINAMO   
7-6 6-0
Constantin Stan
        
                                                  
                                                  
         (2) Adrian Tircomnicu                                        
                                                  
                 
30-05 Sambata nu inainte de 15:00
CS DINAMO   
3-6 6-3 6-2
(2) Adrian Tircomnicu
                                
                                                  
         Radu Cosmin                                        
                                                  
                         
31-05 Duminica nu inainte de 12:00
CS DINAMO   
6-3 2-6 6-1
(2) Adrian Tircomnicu
                        
                                                  
         Nelu Pilaf                                        
                                                  
                 
30-05 Sambata 12:00
CS DINAMO   
6-3 6-3
Nelu Pilaf
                                
                                                  
         Mirel Micu                                        
                                                  
                                 
03-06 Miercuri 19:00
CS DINAMO   
3-6 6-2 6-4
(3) Cosmin Vlad
                
                                                  
         (3) Cosmin Vlad                                        
                                                  
                 
30-05 Sambata nu inainte de 18:00
CS DINAMO   
7-5 6-3
(3) Cosmin Vlad
                                
                                                  
         Bogdan Morosan                                        
                                                  
                         
31-05 Duminica 13:00
CS DINAMO   
6-4 6-4
(3) Cosmin Vlad
                        
                                                  
         Horia Cristea                                        
                                                  
                 
30-05 Sambata nu inainte de 12:00
CS DINAMO   
6-3 6-3
Dinicoiu Razvan
                                
                                                  
         Dinicoiu Razvan